Val

Regisztráció dátuma: 2016. november 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. november 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2018. július 3.

Nekem nagyon bevált, jól hidratál és úgy érzem, hogy a pattanások és sebek is gyorsabban gyógyulnak tőle. Éjszakára használom, kicsit nedves arcra teszem és finoman belemasszírozom, aztán fölékenem az Uriage Toléderm normál-kombinált bőrre való változatát, ami eltünteti azt a nem túl bizalomgerjesztő csillogós réteget, amit maga után hagy.

Uriage Toléderm Krém Normál/Kombinált Bőrre

Uriage Toléderm Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. július 3.

Önmagában engem nem hidratál eléggé, de a Cosrx Snail Mucin Power Essence fölé kenve tökéletes, eltünteti azt a feszülős-csillogós réteget, amit az hagy maga után. Ha valaki egyedül szeretne használni valamilyen mindenmentes hidratálót, akkor inkább a La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide-et ajánlanám, rétegezni viszont tökéletes.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2017. július 23.

Teljesen smink-kompatibilis, pattanást nem csinál, gyorsan beszívódik. Én nappalra használom, éjszaka az azelainsavas testvére vagy egy kiadósabb hidratáló jobban esik. Ahogy i.napcsi is írta, picit nedves kézzel könnyebben kezelhető a krém. Nagyon szeretem, de nem biztos, hogy újraveszem, mert a hidegben valószínűleg kevés lesz.