Best of Beauty 2019

Vala111

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrprobléma: -

Isana Clean + Care Clear-Up Strips

Isana Clean + Care Clear-Up Strips
2019. június 15.

Bementem az üzletbe, lekaptam a polcról a 3 legolcsóbb tapaszt, és ez jött ki győztesen. Használtam már jobbat, de az sokkal drágbb is volt, bár szerintem csak annyi a különbség hogy erősebb rajta a ragasztó.
Ezen az áron szerintem ez elég jó. Nem tökéletes mert hajlamos a ragasztó az orromon maradni, de határozottan tisztít, nekem ennyi elég. Újravettem.

dr. Organic Bio Rózsa Testápoló

dr. Organic Bio Rózsa Testápoló
2019. június 15.

Többféle olajat tartalmaz, ezért kell kb 2 perc amíg beszívódik, de pont az olajok miatt szeretem úgyhogy nem zavar.
Csak rózsaillatot kedvelőknek ajánlom mert erős rózsaillata van, de nem mű szerintem. Talán ha sokáig áll melegben akkor az olajok miatt megavasodik mint minden hasonló termék. Az van ráírva hogy legalább 70 % organikus összetevőket tartalmaz, de ha a fele már akkor is jó, nem tartalmaz parabént se. Akciósan vettem, teljes áron már sokalltam volna. Azért jár az 5-ös.

Nivea Kettős Hatású Szemfesték Lemosó

Nivea Kettős Hatású Szemfesték Lemosó
2019. június 14.

A kétfázisú lemosók nem véletlenül olajosak, ha nem lennének nem szednék le a vízálló sminket (csak azok kedvéért akik nem szeretik hogy olajos). Már van bevált szemfesték lemosóm (Garnier, kicsit olajosabb de pont ezért szeretem) de ez éppen akciós volt, gondoltam kipróbálom. Próbáltam belekötni de nem tudtam, szépen leszedi a vízálló sminket is. Nekem nem csíp.