Vala111

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrprobléma: -

Nivea Men Deep Clean Tusfürdő

Nivea Men Deep Clean Tusfürdő
2022. február 13.

Erős szaga van, semmi esetre se az illat ami után jó bemenni a fürdőszbába. És jobban megnézve a termék összetevőit nem csoda hogy férjemnek bőrproblémát okozott. Felesleges ennyi féle tisztítószer, szinezék és illatanyag egy tusfürdőben. Mikor abbahagyta a használatát elmúltak a tünetek.
Ezek után nem ajánlom az arc és hajmosást vele. Merthogy lemaradt hogy arc és hajmosáshoz is való, ez is rajta van a dobozon. Nem tudom hogy ezt hogy írhatták rá, de soha mégegyszer.

Cosnature Tusfürdő Vadrózsával

Cosnature Tusfürdő Vadrózsával
2022. február 13.

Azért szeretem az olajokat tartalmazó tusfürdőket mert nem szárítanak. Öszetevői se rosszak, nem hosszú a lista se. Imádok ilyenekkel kisérletezni, pláne hogy sikerült olcsón beszereznem. Elég folyékony, de aki szeret natur és ehhez hasonló dolgokat kipróbálni az ezt már tudja, ez ezzel a tusfürdővel sincs másképp. Illata nem túl erős de ez szerintem nem baj, picit megmarad zuhanyzás után. Vadrózsa illata van amit nem nagyon szeretek, de csak magamat hibáztathatom hogy ennek ellenére megvettem :), ez nem a termék hibája.

Eucerin Sun Oil Control Dry Touch Napozó Testre SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Dry Touch Napozó Testre SPF50+
2021. május 26.

Összetevő alapján, magas UVA vdelme miatt és "dry tuch" ígérete miatt választottam mivel arcra is ezt terveztem használni. 200 ml-es kiszerelése sokkal olcsóbban jön ki mintha csak arcra valót vettem volna. Elég gyorsan beszívódó gél krém akkor is ha sokat kenek, alig érezhető illata van, nem hagy zsíros érzetet se.
Egyetlen probléma vele az hogy ha sokat kenek akkor kukacos lesz ha hozzáérek. Ha keveset akkor nem, de a fényvédőkből nem kicsit kell kenni hogy hassanak. Mivel nem arcra árulják hanem testre ezért 5-öst kap.