Vala111

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrprobléma: -

Sanex Zero% Body Moisturiser

Sanex Zero% Body Moisturiser
2019. augusztus 18.

Érzékeny bőrre való verziót vettem (rózsaszín), a parfümöt leszámítva pontosan ez az összetevője. Mindenféleképpen dícséretes hogy nincs benne durva tartósítószer, és tényleg a minimális összetevők vannak benne. Amúgy egy kicsit furcsa mert valami furcsa csillogó réteg lesz felkenés után, ami csak pár perc múlva szívódik be. Szerintem a vazelin az, de nem zavar mert úgyis csak este használom néha, és jo bőrpuhító. Sajnos pont ezért csúszik is ami zavar ezért újra nem veszem, de egy próbát megért.

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2019. augusztus 18.

Azt hiszem a kefének is szerepe volt abban hogy megszerettem, mert hosszú de csak közepesen sűrű (tehát nem ritka de nem is sűrű) szempillám van amiből dús pillákat csinál. Gyakran veszem mert árban és hatásban is megfelel, természetesen vízálló, gyakran letesztelem esőben, nem is pereg. Néha kíváncsiságból veszek más márkát, de ez a biztos.
Ezt a micellás víz nem fogja lehozni :), senki ne próbálkozzon vele, felesleges még jobban igénybe venni a pilláinkat dörzsöléssel. Én a Garnier 2in1 Szemfesték lemosóját használom, de a Nívea kettős hatású szemfestéklemosójával is könnyű volt lemosni. Mindkettő kifelyezetten vízálló sminkhez való. Azóta amióta odafigyelek hogy soha ne aludjak sminkben még akkor se ha hulla fáradt vagyok, és a lemosót is jól használom (nem dörzslöm), nem hullik a szempillám.

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2019. augusztus 18.

Express, turbo, extreme, nem tudom hova tudják még fokozni :). En a Volum' Express-t szoktam használni, csak kíváncsiságból nyúltam ehhez. Nagyon kényelmes a keféjét használni ha lehet ilyet mondani, mintha rásimulna a pilláimra. Azért nem veszem újra mert szerintem túl sűrű, nagyon oda kell figyelni hogy ne ragassza össze a pilláimat.