valandil

Regisztráció dátuma: 2013. november 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Schaebens Kleopatra Arcmaszk

Schaebens Kleopatra Arcmaszk
2015. augusztus 11.

a legjobb illatú maszk, amit valaha próbáltam! a bőröm imádta, szépen kisimította. nagyjából az összes shaebens maszkot próbáltam, de ez lesz a kedvenc.

Stella Mélyhidratáló Arckrém Szőlőmag és Gyümölcsolajokkal

Stella Mélyhidratáló Arckrém Szőlőmag és Gyümölcsolajokkal
2015. május 26.

Nagyon kíváncsi voltam mit tudhat ez a krém, gondoltam kipróbálom. Elcsábultam a szőlőmag és az alacsony ára láttán. A végeredmény: 3 nap alatt tönkre vágta a fejem, pattanások, bőrpír, mitesszerek, iszonyat viszketés és csípés. Szóval részemről egy teljes pénzkidobás volt. Egy időben vettem meg az Ilcsi féle szőlőőssejtes krémmel, ami kb 1 hét alatt teljesen rendbe hozott. Ehhez a krémhez pedig azóta sem mertem hozzányúlni. :(

Ilcsi Szőlő Őssejtes Bőrmegújító Hidratáló Krém

Ilcsi Szőlő Őssejtes Bőrmegújító Hidratáló Krém
2015. május 26.

Első Ilcsi termékem, már rég szemezgetek a márkával. Kb. egy hete használom az erősen vízhiányos bőrömre. Mielőtt megvettem, olvasgattam véleményeket róla a neten, így kisebb csodát vártam tőle. Meg vagyok vele elégedve, de a várt csoda nem jött el, ezek szerint túl magasra tettem a lécet. :( Mindezek mellett 4 csillagot bőven megér. Estére kenem fel megtisztított bőrre, nem túl vastagon, de 5-10 percet várnom kell lefekvés előtt, nehogy bele kenjem a párnámba:) 1-2 kisebb mimikai ráncommal még semmit nem kezdett, viszont a bőrpírt halványította. Mindenesetre szebbnek látom a bőrömet, ezt a dobozt örömmel elhasználom, aztán kiderül újraveszem e vagy sem.

1 KRÉM