Valentine

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2020. január 14.

Sokáig kacérkodtam a gondolattal, hogy kipróbáljam. Mivel több TO termék is az arcápolási rutinom részévé vált, így 3/4 éve megvásároltam ezt is.
Téli időszakban napi kétszer használom, egyébként inkább este. Nagyon kíméletes, viszont a gyulladást jól lehúzza. Szerencsére nekem semmiféle csípkedő érzést nem okozott.
A mennyiség nagyon kiadós. Most tartok a második flakonnál. Egyébként kifejezetten tetszik ez a csavaros adagoló.
Az itteni véleményeket olvasva, lehet, hogy testre is ki fogom próbálni. :)

Babor Hemp Rebel Ampullakúra

Babor Hemp Rebel Ampullakúra
2019. szeptember 8.
(!)

Köszönöm a lehetőséget a tesztelésre! :)

Szerettem volna egyben lenyomni ezt a kúrát, úgyhogy megvártam vele a nyaralás utáni időszakot. Szerintem a legjobbkor kezdtem el kipróbálni, mert kb. a nyakamba szakadt minden, és ennél stresszesebb nem is nagyon lehetnék. Szóval feladtam neki a leckét rendesen.
Egészen jó megoldás ez az ampulás kúra. Mondjuk annak jobban örülnék, ha inkább lecsavarható apró üvegcsék lennének. Nekem kicsit idegen - gyógyszerre emlékeztető -, ez a letörhető ampullás történet.
Egy ampulla mennyisége simán elegendő két alkalomra. Tehát én ez alapján használtam el az elsőt.
Fehér színű a szérum. Elég erős az illata. Szerintem emiatt is már nagyon megosztó lehet. Talán a kendermagolaj illata lehet a domináns. A Párom például kifejezetten utálja az illatát. Engem nem zavar. Viszont estére elég erőteljes. Jobban szeretem a lágyabb, nyugtatóbb illatokat, mint pl. levendula.
Elég folyós, nagyon könnyű felkenni az arcra. Egészen hamar beszívódik.
Hatását tekintve - egy ampulla után - kissé vegyesek az érzéseim. Kihangsúlyoznám, hogy kizárólag ezt használtam az elmúlt két este! Egészen jól hidratálja a bőrőm. Reggelre puha. De! A szemem környékére nagyon kevésnek érzem.
Egyelőre nálam 3*-ot kap.
Amint végeztem a kúrával, jövök az updatetel. :)

(Megjegyzés: A rendszer sajnos nem ajánlja fel, hogy bejelöljem a tesztelést.)

Yves Rocher Plaisirs Nature Marakuja-Gyömbér Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Marakuja-Gyömbér Hab- és Tusfürdő
2019. szeptember 8.

Ezt is ki kellett próbálnom. :) Hozza a szokásos YR minőséget. Nem szárít, jól tisztít és jól habzik.
Az illata nagyon tetszik. Nem tolakodó, nem mű, hanem kellemes édeskés.
A kupat nyithatósága miatt 4*-ot fogok adni.
Ezt már írtam más YR tusiknál szerintem. de engem nagyon zavar ez a kivitelezés, mert nagyon nehéz kinyitni.