Valentine

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Magister Solar Rouge Créme Geleé

Magister Solar Rouge Créme Geleé
2020. október 7.

A kis kiszerelést vásároltam meg belőle és nyáron használtam el. Sajnos egyszerűen em jött be ez a krém. Állaga elég folyós. Felkenve nekem csípte az arcom, pedig ilyent még nem tapasztaltam Magisteres krém kapcsán. :(

Magister Products Pistacchio Décolleté

Magister Products Pistacchio Décolleté
2020. október 7.

Nagyon kellemes pisztácia illata van. Színe zöldes, állaga keményebb, viszont kézben gyorsan olvad, így azért könnyen kenhető.
Szépen hidratál. Jó hatással volt a bőrömre. Inkább éjszakára használtam, illetve a hűvösebb időszakokban.

Magister Products Carbolife Matt It

Magister Products Carbolife Matt It
2020. október 7.

Kombinált arcbőröm van, és sajnos küzdök az alkalmanként jelentkező cisztás jellegű pattanásokkal. A bioderma arclemosó, TO BHA-jával kombinálva nagyon jól lehúzta ezeket a gyulladt dudorokat. Viszont utóbbit, sajnos hónapok óta nem kapni.
Tavasszal döntöttem úgy, hogy kipróbálom ez a terméket. Gondoltam veszítenivalóm nincs vele.
Kihúzott a csávából, mert fokozatosan és szépen lehúzta a gyulladást. Ugyan azt teljesítette, mint a TO.
Sajnos az első flakon adagolója nem volt jó, így azt cserélték. Viszont a másikkal semmi probléma nem volt.
Egy nyomásnyi elég belőle, így sokáig tart. Szépen mattítja az arcom. Lemosás után nagyon tiszta a bőröm. A gyulladt dudorokkal pedig csodát tesz. Szóval engem meggyőzött. 😉