Valentine

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Magister Products BioRio Lipid Up Balzsam

Magister Products BioRio Lipid Up Balzsam
2020. április 18.

A megjelenése óta szemeztem ezzel a balzsammal. Idén januárban végre megvettem. A párommal már a harmadik tégelynél tartunk. Közepesen erős, természetes dióillata van. Kifejezetten szeretem az illatát. :) Nagyon testes krém, amiből kevés elég, és alaposan be kell masszírozni a bőrbe. Kézápolásra használjuk, mivel a kezünk olyan a sok fertőtlenítés miatt, mint a dörzspapír. Nagyon jól hidratál. Az ára viszont elég borsos. De megkapja az 5*-ot.

Magister Products Pandacukor Multimaszk

Magister Products Pandacukor Multimaszk
2020. április 18.

Nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel a maszkkal kapcsolatban. Én is hiányolom a kétféle Kence közti elválasztást, mert főleg a végén már nagyon keverednek. Az illata számomra semleges, abszolút nem volt zavaró. A fekete maszkot kifejezetten szerettem. A fehér résznél nem vettem észre különösebb hatást. Előttem is írták már szerintem, hogy jó lenne csak fekete maszkot tartalmazó termék.

Magister Products Levendula-Cickafark Habkrém

Magister Products Levendula-Cickafark Habkrém
2020. április 18.

Már régóta szerettem volna kipróbálni ezt a habkrémet, végre sikerült. A 200ml-es kiszerelés egészen sokáig elég nekem. De nem használom naponta. Az állaga nem olyan könnyű, mint a kávés krémek, kicsit többet kell várni, hogy beszívódjon. Nem lesz ragacsos tőle a bőröm, viszont szépen hidratál. Kifejezetten utálom amikor 15-20 percet várni kell, hogy beszívódjon egy testápoló. Itt nem ez a helyzet. Lehet át fogok állni teljesen a magisteresre. Nagyon szeretem a levendula illatát. Erős, de nem tolakodó. Felkenés után viszonylag hamar elillan. Teljesen elégedett vagyok vele.