Valeria

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 9.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Douglas Essential Delicate Rose Radiance Mask

Douglas Essential Delicate Rose Radiance Mask
2024. május 11.

Ez egy meglepően jó termék!
Eddig nem használtam Douglas saját márkás dolgokat, de kipróbáltam néhány krémet, és az előítéleteim megdőltek.
Éjszakára használom, nem is kell nagyon vastagon kenni, reggelre szép telt puha bőr az eredmény. Az állaga épp megfelelően lágy, nem marad vajas réteg a bőrfelszínen, mind beszívódik. Kicsit olajos érzetű (vigyázni kell hajra ne menjen).
Egyik nap élére állítva tároltam, amikor használni akartam, krém helyett tiszta átlátszó olaj folyt belőle (gondolom rózsaolaj) önmagában is szuper a bőrnek.
Ez a maga műfajában nekem öt csillag.

Diorskin Forever Sponge Sminkszivacs

Diorskin Forever Sponge Sminkszivacs
2024. május 7.

Én ezt többször újra vettem, de már nem.

Eleve azt feltételezem hogy egy sminkszivacs élettartama nem kb 1-2 alapozó élettartamának felel meg. Az alapvető ok amiért le kellett cserélnem az hogy egész egyszerűen bepenészedett. Azért merem ezt ide írni mert szerintem nem az én hibám: kimostam, kicsavartam, levegőztettem, hiába. Nem kevertem rajta többféle terméket. Nem a tubusból kentem rá hanem a levegőből cseppentettem rá. Mindegy mit csináltam ennek hamar vége lett. Az is problémám vele hogy a szép világos bézs színe hamar elveszik amint alapozó kerül rá, és azt kimosni belőle már semennyire nem lehet. De a legzavaróbb mégis az hogy túl kemény. Ettől kevésbé kellemes a használata, nehezebben átöblíthető, és talán a szűkebb pórusok miatt is penészedik.

Igazából további véleményeket várok, mert nem normális hogy egy Dior termékről ilyeneket kell írnom. Majd rájövök hol tévedek és akkor újra veszem.

Estée Lauder Micro Essence

Estée Lauder Micro Essence
2023. december 3.

Sosem értettem, ez relatíve miért sokkal drágább mint a többi Estée Lauder lotion. Gondoltam megvárom míg véletlenszerűen landol nálam minta egy ajándékból, eljött az alkalom.
Kipróbáltam, tetszik, megtartom, venni is tervezek még.
Nekem nagyon szép bőrképet ad - valószínűleg ez egyéni, hogy kinél mennyire látványos a hatása. Nálam nagyon. Lenyugtatja az esetleges irritációt, szép sima, ápolt felszínt látok utána.
A rózsaszínű soft clean infusing lotion a másik kedvencem a márkától, de ez nagyon más. Az testesebb, friss, hidratáló krémet is helyettesíti. Ez vékonyabb, vizesebb állagú, itt az összetevők teszik a csodát, feltételezem a termék ára is őket tükrözi.
Napi szinten valószínűleg nem szükséges, de a ‘jó ha mindíg van itthon’ kategória.

1 ÖSSZETEVŐ