Vali21

Regisztráció dátuma: 2017. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CV Cadea Vera Young <25 Pattanások Elleni Arclemosó Gél

CV Cadea Vera Young <25 Pattanások Elleni Arclemosó Gél
2018. augusztus 9.

Még csak néhány hete használom, de eddig csak jót tudok róla mondani. Minden nap reggel és este is használom, néha csak a kezemmel viszem fel, néha pedig egy arctisztító kefével, mindkét módszerrel tökéletesen hat. A pattanásokat szépen kezeli, de mégsem szárítja a bőrömet. Rendkívül friss és tiszta, igazi termékmentes érzetet ad. Mióta ezt használom nincs szükségem sminklemosóra, ugyanis ez a csoda mindent leszed, még a vízálló szempillaspirált is egy pillanat alatt eltávolítja. Ez nekem egy hatalmas plusz, mivel a szemem környékén nagyon érzékeny a bőröm, és kész harc megtalálni az igazi sminklemosót, ami nem irritálja a bőröm, de így már nem kell tovább keresgélnem, hiszen ez a termék megoldja ezt a gondomat. Nagyon kevés elég belőle, ezért sokáig ki fog tartani. Akciósan vettem 300 forintért, de eredeti áron is teljesen megéri.

CV Cadea Vera Young <25 Pattanások Elleni Intenzív Éjszakai Ápoló Krém

CV Cadea Vera Young <25 Pattanások Elleni Intenzív Éjszakai Ápoló Krém
2018. április 24.

Nagyon imádom! Már az első használat után látható volt a változás. Mióta használom sokkal egységesebb, puhább, hidratáltabb a bőröm. Nagyon szeretem, mert hidratál, de nem lesz tőle zsíros a bőröm. Nagyon kevés kell belőle, így biztos sokáig elég lesz, de ha elfogy biztos, hogy újraveszem.

Avon Pur Blanca Elegance EDT

Avon Pur Blanca Elegance EDT
2018. március 13.

Nagyon finom, lágy illata van, és még a nap végén is érzem magamon. Ez lett az új kedvenc illatom, egyszerűen imádom.