Valleypond

Regisztráció dátuma: 2011. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Sally Hansen Complete Salon Manicure

Sally Hansen Complete Salon Manicure
2014. április 20.

A Shell we dance (160) halvány rózsaszín árnyalatot vettem meg, és hát: csodálatos. Szuperhamar szárad, gyönyörűen csillog és a tartósságára sincs panasz, igaz, 3 naponta újralakkozom. Más márkájú lakkot nem is fogok venni ezentúl! :)

update: kipróbáltam az Arm Candy (175) és a Pink at Him (500) árnyalatokat is - továbbra is maximális az elégedettség

Belico Folyékony Alapozó Nagy Fedőképességgel

Belico Folyékony Alapozó Nagy Fedőképességgel
2014. március 31.

Elsőre talán ijesztő az ára, de messze a legjobb alapozó, amit eddig használtam. Szépen fed, tartós, kellemes viselet, még nagy melegben sem olvad és nem érzem azt, mintha maszk lenne rajtam. Nem mellékes, hogy barátságosak az összevetői.

Lancôme Hypnose Star Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Star Szempillaspirál
2013. október 24.

Több Lancôme spirált is végigpróbáltam, míg rátaláltam az abszolút kedvencemre, a Virtuose-ra, amiből aztán hűségesen elfogyasztottam több tubust. Mivel sajnos már nem kapható, ezért ruháztam be a Hypnose Starra. Tényleg szép, mélyfekete színe van, viszont más Lancôme spirálokhoz hasonlóan csak néhány hét után lehet vele szépen dolgozni. Addig ugyanis túl sok festék kerül a kefére - nem elég szűk a tubus nyílása -, és összetapasztja a pillákat. Updatelek, ha már eltelt az említett néhány hét :)

Az ígért update: pár hét használat után valóban javult a helyzet, de sajnos korántsem vagyok vele olyan elégedett, mint a Virtuose-zal...

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil EWG Kockázat: EWG Adat: közepes Komedogén index: Irritatív index: