vamgirl19

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Saint Laurent Opium EDP (2009)

Yves Saint Laurent Opium EDP (2009)
2020. október 26.

A férfi verziójába szerettem bele először, a párom viselte ezt a parfümöt, mikor először nálam aludt és hetekig nem akartam kimosni a párnahuzatot, mert olyan sokáig illatozott tőle :) Alig vártam, hogy a női verziót kipróbáljam, és azóta is ez a kedvenc. Fontosabb alkalmakkor csak ebből fújok egy picit a csuklómra, picit a fülem mögé és egész nap érződik ez a csodás illat. Az édeskés, fás, fűszeres illatokat szeretem.

Nottevit Skinny Sleep

Nottevit Skinny Sleep
2020. október 26.

Nagyon rossz alvó vagyok és azon szerencsések közé tartozom, akik letesztelhették ezt a terméket. Az alvás minőségén sokat javított, mélyebben aludtam és reggel is kipihentebb voltam az átlagosnál. Ennek ellenére szerintem csodatévő szer nem létezik, csak a stressz csökkentése, de az sajnos nem csak rajtunk áll :) Szerintem ez egy megfizethető termék, és pozitívum, hogy természetes összetevőket tartalmaz!

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. november 19.

Sajnos ha csak ezt a sampont és a balzsamját használom hosszabb ideig, akkor rendkívül szárítja a hajam. Felváltva viszont másik samponnal már jó. A festett hajam kevésbé kopott mikor használtam.