Vancsa

Regisztráció dátuma: 2018. július 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 5.
Bőrprobléma: -

HappySkin Happylife Men Fresh & Spicy Spray Dezodor

HappySkin Happylife Men Fresh & Spicy Spray Dezodor
2019. augusztus 29.

Rendeltem magamnak egy női változatot és úgy gondoltam a páromat is meglepem vele, hátha valami csoda folytán használni fogja. (Ő csak egy márkát képes magára fújni) Mikor megérkezett és odaadtam neki ódákat zengtem, hogy miért érdemes ilyen, natúr dezodorokat használni, de sajnos úgy tűnt nem nagyon hatotta meg a mesém. Tegnap vettem észre hogy a másfél hónapja rendelt dezodorja félig van! Rákérdeztem és a válasza ez volt, "hát tényleg nem rossz"! :D Én észre sem vettem rajta, hogy leváltotta a régi dezodorját!

HappySkin Bock&Serum Kékszőlőmagolajos Arcszérum

HappySkin Bock&Serum Kékszőlőmagolajos Arcszérum
2019. augusztus 22.

A nyári melegben nem is tudnék ennél jobbat ajánlani. A krémet én ilyenkor egyáltalán nem bírom elviselni az arcbőrömön, de mégis kell valami ami táplálja. Mikor felkenem nagyon jól hűsít, nyugtat és egyből beszívódik. Nem érzem azt, hogy elnehezítené a bőröm. Én sminkem alá is szoktam használni, ilyenkor szebbnek és tartósabbnak tűnik. Ha lehetne 6*-ot adni akkor a csomagolása miatt biztosan annyit adnék, szuper kiszerelés, és az üvegtégely újra felhasználható!

Balea Extra Dry Deo Roll-On

Balea Extra Dry Deo Roll-On
2019. július 12.

Régen ezt használtam és nagyon meg voltam elégedve vele, egy időre sajnos eltűnt a boltokból és csak a krémes változatát tudtam beszerezni, ami kritikán alul számomra. Nagyon megörültem, hogy újra a polcokra került, azonnal vásároltam is. Én nem vettem észre rajta változást, ugyan úgy teszi a dolgát mint régen. Remélem még jó sokáig kapható lesz, nem szeretném lecserélni.