Vanda234

Regisztráció dátuma: 2016. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2
2020. január 5.

Fél éve szerettem volna hozzá jutni az ára miatt tartottam húzosnak de végül berúháztam rá..azt kell mondanom minden pénzt megérte
2 hét után nagyon jó állapotba van a bőröm puhább minden alkalom után tiszitábnak érzem a bőröm könnyen tisztitható

imádom 😍
megérte várni azt kell mondanom így utólag is
Most kicsit abba hagytam a használatát talán 1 hónapja ez meg is latszik az arcomon sajnos
szóval látszólagos tisztító eredményt értem el a használatával már le se merném tenni amilyen hibák lettek az arcomon nélküle katasztrófa viszont 1 hét alatt ki tisztítja
Szóval imádom és beruháznak rá minden estben

Nivea Hidratáló Arctisztító Olaj Normál Bőrre

Nivea Hidratáló Arctisztító Olaj Normál Bőrre
2019. december 16.

Nekem eddig nagyon bevált nem hagy réteget az arcon leszedi a sminkem meg ha erős akkor is!
Nagyon kedvező ár kategória! Egy próbát mindenkepp megér! Meg zsíros bőrűeknek is ajánlom nem lett patim es nem lett rosszabb a borom állapota se

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arcmaszk Problémás Bőrre Teafaolajjal, Szalicilsavval És Cinkkel

2019. december 15.

Nagyon kellemes teafás illata van szép puha lett az arcom ennyi pénzért megéri ja es nagyon jó gyulladás csökkentő hatása is volt!! ajánlom!

1 smink