vandanikoletta

Regisztráció dátuma: 2016. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

MakeUp Revolution HD Pro Strobe Revolution Highlighter Paletta

MakeUp Revolution HD Pro Strobe Revolution Highlighter Paletta
2018. március 20.

Pink panda mistery bagben volt
Hát a pirosító és bronzosító elég gagyi így elsőre, de a 2 highlighter valami eszméletlen gyönyörű. Még nem viseltem őket, remélem tartósak és szépek lesznek arcon is.

MakeUp Revolution Ultra Cool Glow Highlighter Paletta

MakeUp Revolution Ultra Cool Glow Highlighter Paletta
2018. március 20.

A színei valami elképesztően gyönyörűek. Egyedül az alsó sor jobb szélsője nem tetszik annyira, mert az nagyon nagyon pigmentált és ezüst színű.
Egyébként szerintem sötétebb bőrűeknek sokkal sokkal szebb, hiába világos bőrre ajánlják. A tartósságát még nem tudom, mert inkább nyáron tudom majd elképzelni magamon.

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20
2018. március 19.

Először tartottam tőle, hogy nem fog nekem tetszeni az itteni vélemények miatt. Féltem, hogy az enyhén zsíros bőrömön nagyon fényes lesz. De nem. Nagyon szép vele az arcbőröm, de csak 2 rétegben. Ugyanis egy rétegben kb semmit nem fed. Lepúderezve 5-6 óra után fényesedik át nekem. Volt már jobb alapozóm még olyan is ami olcsóbb, de nem rossz szerintem. Igazából csak azért vettem meg, mert az összes alapozóm sötét már a bőrömhöz.

Update: Először nem annyira szerettem az arcom hamar zsírosodó részei miatt, de most télen és ősszel imádom
1 rétegben kevés fedése van, de néha szoktam 2 rétegben is felvinni és úgy közepes a fedése. Jelenleg egy másik alapozóval használom ami matt hatású és úgy is nagyon szuper!