Vandenis

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2017. június 28.

Sokat szemezgettem a Colour B4 termékkel a DMben és ma végre a kosaramban landolt. 2 éve a vörös mindenféle árnyalatát kipróbáltam. Eredetileg sötét szőke a hajam , le akartam nevelni, de szörnyen lassan ment, és a barnás hajfestékek is gyorsan lekoptak amivel a vöröset próbáltam eltűtetni. 5 centi lenövés volt, tovább meg vörös, utoljára Loreal Casting fahéj szint kentem fel,a lenövésre is, mert feladtam a harcot :)) De térjek a lényegre, ma kipróbáltam a Colour B4et :) Betartottam mindent, ahogy az utasitásban leirja. 30percet hagytam, melegben, zuhanysapkával. Közben benéztem alá és nem láttam, hogy változna valami. Több percen át mostam és akkor vettem észre, hogy eltűnt belőle a vörös. Sárgásszőke szine lett, a vége picit sötétebb szőke (itt azelőtt is sötétebb volt a szine) . Teljesen válllalható a hajszinem, nyugodtan kimozdulhatok itthonról, még igy is, hamvasitó sampon nélkül, de azért ajánlom ennek beszerzését. Várok pár napot, és aztán befestem az eredti hajszinemhez hasonló szinre. Nekem bevált a termék, az igaz, hogy nagyon büdös, a sampon se szedte ki belőle azt a szörnyű szagot, de sokkal puhább lett tőle a hajam, nem sérült, én megadom neki az 5 csillagot :)

UPDATE: A kommenteket olvasva kicsit tartottam tőle , nem-e sötétedik vissza reggelre, de szerencsére ugyanolyan maradt :) Majd még jelentkezem ha megfestettem :)

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező
2017. május 29.

Két hajfestés között használtam a rézvöröset vörös festett hajamra. Puhàbb lett a hajam tőle ės szebb lett a színe. Azt hittem a kinövèst is lefedi rézvörösre( sötét szőke az eredeti hajszínem) , de nem..az szörnyen ronda sárgás lett :)) Viszont ha nincs lenövės, tökéletes :)

Wella Wellaton Color Cream Tartós Krémhajfesték

Wella Wellaton Color Cream Tartós Krémhajfesték
2016. március 23.

Ma festettem be a 7/74 es hajfestékkel a hajam, nagyon szép a szine és nem lett száraz mint más hajfestéktől ahogy lenni szokott rögtön a festés után. Még használtam Mokka árnyalatot és azzal is meg voltam elégedve.

1 MÁRKA