vanett

Panka's place
Regisztráció dátuma: 2012. április 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Panka's place
Regisztráció dátuma: 2012. április 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer
2019. március 4.

Nem szeretek elhamarkodott véleményekkel előállni, mert nagyon félrevezetőek tudnak lenni. Viszont a km-es vélemények alapján beszerzett szérum változat és a ragyogó eredmények után egyszerűen belebetegedtem volna, ha nem szerzem be nagyon gyorsan ezt a változatot is.
Az állaga tömör, mégis könnyed. Rendesen érezni rajta a shea vajat, mégsem émelygősen túladagolt. A pumpa nekem fura: nagyon pici adag jön egy nyomással - 2 kell az egész arcomra.
Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet. Extrém (= lángoló atópia) esetben még nem teszteltem, hidratáló-képességéről igen szűkszavúan tudok nyilatkozni - mivel ez az utolsó lépése a rutinomnak, előtte 6 réteg hámlasztó+tonik+kezelés+szérum van. Paula Skin Recovery éjszakai maszkjánál sztem kevésbé hidratáló, s bár csak éjszakára használom, el tudom képzelni, hogy nappalra se legyen feltétlenül sok.
Illatmentesre rendelkeztem be arcápolás terèn, megszoktam az esetleges kellemetlen szagokat vagy kémiai illatokat, így mindig meglepődöm, ha vmi tényleg illatmentes vagy akár még esetleg kellemes is, s nem feltétlen kémiai szagú. Ennek a krémnek pedig sztem kifejezetten kellemes illata van. :)

Nem nélkülözhetetlen darab, a szérum változata annál inkább. Viszont a barrieremet a linolévsavak mentették meg, így nekem must have. A ceramidokkal nem sokra mentem, a niacinamide is sokat segített, de önmagában nem volt elég, a hialuronsav is remek dolog, viszont vmi még mindig hiányzott. Ezt a lyukat foltozták be a linolénsavak kevesebb, mint egy hét alatt. Ami korábban hetekig, majdnem hónapokig lehetetlen volt, azt ezek a hatóanyagok pár nap alatt megoldották.
Kellemes formula, csak jó tapasztalataim vannak vele - a pattanásaim sem lelkesedtek be a használatával.

Garnier Ultra Doux Délicatesse Rizskrém & Zabtej Gyengéd Nyugtató Sampon

Garnier Ultra Doux Délicatesse Rizskrém & Zabtej Gyengéd Nyugtató Sampon
2018. február 10.

Hidratálni kicsit sem hidratál, de legalább nem szárít (ezért jár 2 csillag). Nyugtatni meg aztán végképp nem. A marketingszöveg túl csábos ennek a teljesen átlagos samponnak.
A kellemes illata miatt még egy erős fél csillagot ki tudok osztani.
Inkább ne vegyetek ilyet! Lécci!

Garnier Ultra Doux Rizskrém & Zabtej Tápláló Hajpakolás

Garnier Ultra Doux Rizskrém & Zabtej Tápláló Hajpakolás
2018. február 10.

Ezmiez?!?!?! Az itteni csillagok alapján azt gondolná a földi halandó, hogy azzal van dolga, amit el szándékoznak adni: hajmaszk helyett azonban egy olcsó illatos krémlötty van a tégelyben.
Lehet, tök nem ebben az univerzumban élek, de nekem a maszk vmiféle nagyágyú vmi speckó problémára. Táplál, fényes, puha, sima - ezeket a szavakat még csak bele se merném hazudni a reklámszövegbe! Egy gyenge balzsamnak is nagyon nagy jóindulattal megy el. A maszk minősítés pedig a sz@rból várépítés kategória.
Nekem egy zöld diónyi adag megy a lapockám aljáig érő, normál vastagságú, normál sűrűségű, nem száraz hajamra (csak a copfvonaltól lefele balzsamozok), mert egyszerűen kevesebb még minimálisan sem csinál semmit a hajammal > muszáj annyit pocskolnom, hogy tocsogjon a krémben. (Legalább gyorsan fogy, nem kell sokáig szenvednem vele/tőle.)
Se nem gazdag, se nem tápláló, viszont egy évezred kimosni. A hátamon nyákos réteget hagy öblítés után, amit igen sok idő eltűntetni.
Most azon gondolkodom, tudok-e az 1 csillagra magyarázatot adni... Az illatát esetleg, de csak azért, mert nulla meg -1 csillag nincsen. Sztem ez a termék semmit nem érdemel.

14 ÖSSZETEVŐ

Stearyl Stearoyl Stearate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen