VAniko

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő
2018. február 28.

Imádom ezt a tusfürdőt, ha egy kis kényeztetésre vágyom, mindig megveszem (a teljes ára ugyanis elég drága). Puha, bársonyos bőrt varázsol, segítségével még a mínuszokban sem szárad ki. Az illata is isteni, igazi házi wellness-élményt nyújt.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2018. február 28.

Az itteni jó vélemények és kozmetikus ajánlására vettem meg a terméket. Egyetlen pozitívuma, hogy a T-vonalban és az orron megszüntette a csillogást, elfelejthettem mellette a púder használatát. Viszont a csontos részeken: áll és szemöldök környékén duzzadt, makacs, kemény pattanásokat okozott, amelyektől alig tudok megszabadulni. Így igazából csúnyább lett a bőröm, mint előtte. Abbahagytam, ekkor szebb lett a bőröm, de sajnos visszatértem hozzá, mert egyszerűen nem hittem el, hogy ez a csodakrém lehet az oka. Sajnos használatával a patik visszajöttek, így most már biztos, hogy ő a hibás. Valószínűleg valamely összetevőjét nem szereti a bőröm.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2018. február 28.

Nagy reményekkel próbáltam ki, kedvenceim a Miss Hippy és a Miss Manga után, de minőségben messze elmarad társaitól. Nemcsak a drámai műszempilla hatást hiányolom, fő hibája, hogy hihetetlenül pereg. A csomagolását változatlanul imádom, de nálam biztosan nem újravevős.

1 MÁRKA