Vanila

Regisztráció dátuma: 2013. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Charlotte Ajakápoló Stift

Charlotte Ajakápoló Stift
2014. november 2.

Gyógyszertárban kb 160Ft volt, így mind a 3 fajtából vettem.Az epresnek nagyon jó illata van az az igazi eperfagyi illat :) , a gyöngyházfényű pedig nagyon szép fényt ad a szájnak ezt szoktam használni ,ha nem akarom annyira hangsúlyozni a számat de mégis legyen rajta valami.A 3. pedig sima színtelen semmi extra , az illatát nem tudom mihez hasonlítani ,kellemes.Az állaguk kicsit folyósabb nekem tavaszra, melegebb időkre tökéletes elkenegetni.Hatásuk nem sok van, hidratálásba elég gyengusok , viszont a csomagolás nagyon bejön, kár hogy a termék már nem ennyire.Nem venném újra, talán csak a gyöngyházfényűt mert tényleg szép színt ad a szájnak.Összességében az ár , a jó illat , a szép szín , a csomagolás és az összetevők miatt 4*. Ennyi pénzért megérte. :)

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2014. október 8.

A kedvenc arckrémem,eddig 3 tégellyel fogyasztottam el.Ez az egyetlen krém ami nem zsírosította be az arcom, pedig nagyon nagyon sokat kipróbáltam, de még a mattosító krém is jobban zsírosított.Teafa olajból teszek bele 1-2cseppett és így tovább matt az arcom.Nagyon hamar beszívódik és puha lesz tőle a bőröm.Megtaláltam a számomra tökéletes arckrémet! 5* csodaszer! ♥

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2014. október 8.

Heti 1x szoktam keverni olíva olajjal hajpakolásként mosás előtt.Nekem nagyon szépen rendbe tette a hajam,nagyon hamar zsírosodott és ez a pakolás nagyon sokat segített rajta.Pedig azt gondolná az ember hogy csak jobban zsírosodik tőle,de szépen beállította.Szempillára is szoktam használni és csodaszép lesz tőle:dús és hosszú.Nagyon nagy szerelmem ♥ 5*

1 ÖSSZETEVŐ

1-Dodecanol eo|eu|i|al EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

MásiknevénLauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként,bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatossegédanyag és illatanyag.