Best of Beauty 2019

Vanília

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 14.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

B.U. Passion Deo Spray

B.U. Passion Deo Spray
2019. május 11.

KM box-ban volt és nem lett kedvenc, mert túl erőszakos, erős illata van, viszont az én orromnak nem kellemetlen, szóval nyáron el fogom használni, főleg hétvégén, vagy szabadidős programoknál. Viszont nem veszem újra.

MAC Studio Finish Korrektor

MAC Studio Finish Korrektor
2019. május 11.

A legszebb hatású korrektor a szemem alatti karikák eltüntetésére. Az üzletben próbáltak lebeszélni róla és más, folyósabb korrektor felé terelni, mert ez beülhet a ráncokba, de nekem valahogy gyönyörűen működik (az NW15-ös árnyalat), még rétegezhető is. Hozzátartozik, hogy régen elég zsíros volt a bőröm és most sem száraz, szóval száraz(abb) bőr esetén tuti nem működne ilyen jól ezen az érzékeny területen. Én egész biztosan újraveszem, mert látványosan megváltoztatja a tekintetet, szerintem pár év letagadható a segítségével:) Nekem 5 pluszos csodaszer.

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2019. május 11.

Kis update majdnem egy év távlatából. KEDVENC! Minden évszakban, minden tekintetben és ugyan 5 csillagot adtam neki tavaly is, de legszívesebben most hatot adnék:) A legjobb kritika a hűség, hogy nem keresek tovább és nem tesztelgetek más alapozókat...

Mintát kaptam belőle és nem is gondoltam, hogy egy mikró zacskó bármilyen alapozó-próba bármi hatással lenne rám, tekintve, hogy a koreai zombie CC krémnél szerintem nem "született" még jobb alap a bőrömre és tekintve, hogy végigteszteltem már számos alapozót... DE ebbe egyszerűen beleszerettem. Muszáj lesz beszereznem, gyönyörű a fedése, nincs semmi zavaró illata, még korrektor, sőt púder sem kell rá és a 11-es árnyalat szuperül illik a bőrszínemhez. Egyszóval szuper!!!
Update: És beigazolódott az első benyomás - őt használom, mióta a nagy kedvenc, a zombie CC sehol nem beszerezhető:( Szóval jó néhány hónapja használom, télen a 11-es színt vettem, most pedig keverem a 11-est 13-assal, hogy nyáron alapban kicsit barnul a bőr. Szépen fed, kicsit vigyázni kell a mennyiséggel, hogy ne menjen át maszkos hatásba a végeredmény, de nagyon klassz alapozó minden szempontból. Többször újravettem és legutóbb néhány napja más csomagolásban, egy továbbfejlesztett változatot kaptam a patikában - remélem, még jobb lesz;)

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ