vanilla0313

Regisztráció dátuma: 2015. október 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alterra Szemkörnyékápoló Krém Bio Szőlővel és Fehér Teával

Alterra Szemkörnyékápoló Krém Bio Szőlővel és Fehér Teával
2021. május 18.

Most fogyott el, így gondoltam írok egy gyors véleményt. Első szemkörnyékápoló, amit használtam. Arra tökéletes. Megfelelően hidratált, az illata enyhe volt szerencsére. Most az összetevőket olvasva látom, hogy van benne alkohol. Ősszintén nekem fel sem tűnt. Szerencsére soha nem irritált. Szerettem hogy könnyed a textúrája, így nem kellet nagyon dörzsölnöm, vagy "húznom a bőrön" ahhoz hogy eloszlassam. (Magyarán könnyen kenhető.) Kb. egy évig elég volt szinte napi használat mellett is. Csak egy gyufafejnyi mennyiség kellett belőle.
Négyes és ötös között vacillálok. Négyest adok neki, mert bár nem irritált, azért alkoholt szemkörnyékre lehet nem a legjobb ötlet, illetve parfümöt is tartalmaz (még ha nem is sokat), ami pedig teljesen felesleges (főleg szemkörnyékre).

Sundance Napozó Krémgél Ultra Szenzitív

Sundance Napozó Krémgél Ultra Szenzitív
2021. április 10.

Több, mint egy éve állt a polcon szegény használatlanul, így kidobtam.
"Gél állagú textúra" ami "nem tartalmaz zsírokat" ezek alapján reméltem, hogy betartja, amit ígér, és könnyed krém lesz, ami nem lesz zsíros hatású.
Hát ehhez képest olyan zsíros (vagy inkább olajos) volt felkenés után, amilyet még semmilyen más terméknél nem tapasztaltam. Ezenkívül még ragadt is. A bőröm, kombinált, kiszáradásra hajlamos egyébként, arcon legalábbis, bárhol máshol elég száraz. Azt hiszem egyszer próbáltam is a karomon, de a ragacsosság miatt gyorsan felhagytam a próbálkozással.
Sajnos teljes pénzkidobás. :(

Prada Candy

Prada Candy
2018. november 24.

Nagyon érdekes tapasztalatom volt ezzel a parfümmel. Tegnap délután fújtam egy próbafújást a csuklómra, ésa amikror megszagoltam, nem éreztem semmit. Pontosabban annyit azért éreztem, hogy van itt valami, tehát nem csak a bőröm illatát érzem, de mégsem éreztem semmit. (Ez így elég értelmetlenül hangzik.) Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor reggel fújok valamit a csuklómra, és másnap reggel már szinte semmit nem érezni belőle, de még egy picit ott az illat "emléke", hogy valamikor volt ott valami. Lehet, hogy rossz volt a teszter amit próbáltam, majd egyszer újrapróbálom valamikor. Ja. és az idő múlásával sem változott, később sem éreztem semmit.