VanillaBlossom

Regisztráció dátuma: 2015. november 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon True 7 az 1-ben Alapozólakk

Avon True 7 az 1-ben Alapozólakk

IMÁDOM!
Önmagában is tökéletes és gyönyörű, 1 rétegben csak egy kis fényt ad, 2 rétegben már a színe is megmutatkozik. Igazi nude árnyalat, nem tolakodó, nem harsány, könnyen kenhető, lágy, nem lesz bubis, nagyon kellemes viselet. Sokáig fent marad a körmökön, nem pattog le és a fénye is tart egy jó darabig. Azt nem tudom, hogy valóban ápolja - e a körmöket vagy sem, de annyira elnyerte a tetszésem, hogy nem is érdekel!
Számomra tényleg tökéletes. És ha mindez nem lenne elég, akkor még egy extra: az ára is szuper!

Essie All In One, Multifunkcionális Alap-és Fedőlakk

Essie All In One, Multifunkcionális Alap-és Fedőlakk
2021. október 12.

Nagyon tetszik benne, hogy alapként és fedőlakként is lehet használni. Szép fénye van és tényleg tovább bírja a manikűr, ha felkenem. Gyorsan szárad de nem ragad, könnyű, elég vizes állaga van, így jó vele dolgozni. Nem lesz bubis és az éjszakát is kibírja takarónyom nélkül. Nagyon megszerettem ezt a márkát!

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2021. október 12.

Eddig ez a legjobb minőségű körömlakk, amit kipróbáltam. Egyetlen egy kifogásom van, ami miatt nem kapja meg az 5 csillagot, az pedig az, hogy az árnyalatok minősége között elég nagy a különbség.
A világosabbak és a nude színek nagyon jók, de a sötétebbek nem igazán győztek meg.
Akinek van kerete egy ilyen árkategóriájú lakkra, annak mindenképp megéri megvenni. Szépen oszlik, tartós, intenzív, mutatós, de a fényét hamar elveszítheti. 2 rétegben érdemes felkenni a megfelelő fedés érdekében, a fedőlakk pedig sokat dob rajta.
Ami miatt még nagyon tetszik az az, hogy a fertőtlenítők nem kezdik ki és nem lesz ragacsos és maszatos. Jól is szárad, éjjel nem lesz párnafoltos a kezemen.
Innentől kezdve csak ezt fogom használni - és vállalom a kockázatot, hogy talán majd egy kicsit silányabb darabot fogok ki.