vanillacake

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lovely 1 Step Primer - Pore Minimizer

Lovely 1 Step Primer - Pore Minimizer
2019. december 7.

Nem látszanak kevésbé a pórusok tőle. Az alapozó nagyon szépen eldolgozható rajta. Kellemes érzetet ad a viselése, az én bőröm szépen beszívja. Látványban viszont nem érzékelek különbséget, ezért valójában nincs túl sok értelme felkenni az alapozó alá.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2019. december 7.

Az itt olvasott vélemények miatt úgy döntöttem, kipróbálom. Eddig kizárólag Maybelline szempillaspirálokat használtam, amiket nagyon szeretek. Ezzel a termékkel is elérem ugyanazt a hatást, mint az említett márka spiráljaival. Gyönyörűek, dúsabbak, hosszabbak lesznek a pillák. Nem kenődik, nem pereg le, egész nap kitart. Szerintem egyáltalán nem okoz nehézséget a festék felvitele, aki tud sminkelni, annak nem lesz problémája vele.
Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel.

Himalaya Herbals Complete Care Teljes Körű Védelmet Biztosító Gyógynövényes Fogkrém

2019. november 19.

Nagyon megszerettem ezt a fogkrémet. Teljesen megszűnt a fogínyvérzésem, ahogy elkezdtem használni. Az előtte próbált agyonreklámozott fogkrémek semmit nem értek nálam.
Szépen tisztít, az íze is jó.