vanillacake

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mauboussin by Mauboussin EDP

Mauboussin by Mauboussin EDP
2020. február 10.

Különlegességet kerestem, ezért mintát rendeltem belőle. Soha nem húznék le egy illatot csak azért, mert nem az én stílusom. Nem emiatt írok negatív kritikát.
Fogalmam sincs, hogy régi vagy új kiadást kaptam belőle, de annyira elviselhetetlen rajtam, hogy nehezen találom a szavakat.
A következőket érzem : dohos pince+kanalas gyógyszer+némi cefre. Nagyon erős és erőszakos illat. Nem határozott, hanem erőszakos, agresszív!
Se gyümölcs, se vanília, se rózsa, semmit nem éreztem ezekből. 3 órán keresztül bírtam, utána le kellett mosnom magamról. Életem egyik legrosszabb illatélménye.

Katy Perry Purr

Katy Perry Purr
2020. február 10.

Vakon rendeltem meg, nagyon kellett az üvege a macskaimádatom miatt.
Kifújáskor elég borzalmas, később viszont kellemes, kókuszos naptej illata lesz. Sajnos nem elég intenzív, alig lehet érezni, emiatt nem tudok 3 csillagnál többet adni.
A rózsaszín tesó tényleg sokkal jobb.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2020. február 4.

Jöttem véleményt módosítani. Gondoltam, adok még egy esélyt ennek a parfümnek, pár hónap elteltével újra elővettem és kipróbáltam.
Nem tudom, nem értem, mi történt...Eltűnt a korábban említett kellemetlen szúrósság. Amit most érzek magamon, az egy nagyon kellemes, kifinomult, édeskés illat. Sokan említik, hogy túl édes, rajtam egyáltalán nem, habár el tudnám viselni ha még édesebb lenne. Az elmúlt két hétben csak ezt fújtam magamra. A korábbi 1 csillag helyett most 4-et adok.

Sajnos rajtam nem működik. Sokat vártam ettől az illattól, szerencsére csak mini változatot rendeltem belőle. Az én bőrömön szúrós, mosószer illata van. Hiába teszteltem napokon keresztül, nem lett jobb.