VanillaLeaf

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2019. augusztus 12.

Nagyon furcsa volt nekem ez az íz fogkrémben... A kókusz az egyik kedvenc ízem, de fogkrémbe nagyon nem illik. Az ízén kívül egyéb gond nem volt vele.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. augusztus 12.

Update: Ezt trükköt alkalmazom mostanában: fújófejes flakonba keverek egy kicsit ebből, és felhígítom vízzel. Így fújom a száraz hajamra, garantáltan kis mennyiségben kerül így rá, és elkerülöm a zsíros hatást, ugyanakkor fésülés után nem szálkásodik a hajam. :)

Rengeteget javított a hajam minőségén, bár a dm-es hajvitaminnal együtt kezdtem el használni. Kellemes az illata, könnyen használható, és hatalmas mennyiség. Legjobban a kimosós hajpakolás megoldás tetszett, de száraz hajra is használom, hogy ne "szálkásodjon" össze vissza a hajam, ebben segít is sokat, csak óvatosan kell bánni a mennyiséggel ilyenkor. Kipróbálom a többi változatát is, ha elfogy :)

Eveline Cosmetics Pure Control SOS Washinggel + Peeling + Mask

Eveline Cosmetics Pure Control SOS Washinggel + Peeling + Mask
2019. augusztus 12.

Nekem bevált! A pattanások utáni piros foltokat hamar eltűntette, és tetszik, hogy hámlaszt is. Kellemes krémes állaga van, könnyen kezelhető. Amíg "ki nem növök" a pattanásos korszakomból, használni fogom!