vanillashake

Regisztráció dátuma: 2011. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Magister Products Coco-Keratin Hajbalzsam

Magister Products Coco-Keratin Hajbalzsam
2017. április 8.

A citromos, limeos samponjával együtt használom. A sampon iszonyatosan szárít,a hajam "csikorog" tőle már mosás közben olyan mintha folyékony ragasztót öntöttek volna bele,egyszerűen kezelhetetlenné válik. Gondoltam a balzsam majd rendbeteszi a lúgos közeget, amit a sampon csinál, de nem. Kb mintha balzsamot sem tettem volna fel.. nagyon híg állaga van, de igazi finom kókusz, ami sajnos még a szárításig sem tart. Ionos hajszárítóval, és carbonos fésűvel is elektrosztatikus hajat csinál. Nem támogatja a sampont egyáltalán. Egyetlen pozitívum: tényleg nem okoz semmilyen irritációt.

Magister Products Maccarone Habkrém

Magister Products Maccarone Habkrém
2017. április 8.

Nagyon egyenletes és puha lesz a bőröm tőle :) Az illatáról: én őszintén abban a hitben éltem, hogy mivel macaroon, így édes finom illata lesz. Erre egy tömény, műanyag párosítású marcipán illata van. Szerencsére kb. 5 perc után teljesen elpárolog, így nyugodtan használom.

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé
2017. április 8.

Tényleg használ :) Rengeteg babahaj, a hajamnak végre van tartása, selymes, fényes, pihe puha és iszonyatosan gyorsan nő! Pedig csak pár napja kezdtem szedni. Igazi kincs! Negatívum: Iszonyatos gyomorfájásom, gyomorgörcsöm van tőle pár perc után ahogy beveszem :/ Nehezen elviselhető a fájdalom, így nem tudom mihez kezdjek, mert végre egy termék ami TÉNYLEG használ.