Best of Beauty 2019

Vanille

Regisztráció dátuma: 2017. október 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Replay Signature Secret EDT

Replay Signature Secret EDT
2019. április 1.

Véletlenül bukkantam rá cirka két hónappal ezelőtt, azóta többször is teszteltem, és azt kell mondjam, hogy ami nagy szerelem volt az elején, az nagy csalódás lett a végére. Eleinte kellemes volt, gyönyörű virágos, lágyan, nem tolakodóan édeskés, inkább jázminos illat, legalábbis az én bőrömön az dominál. De most, ma valahogy megcsapta az orromat egy szúrós, irritáló buké, ami csavarja az orromat, beköltözik a torkomba és egyszerűen fullaszt. Talán a fehér pézsma a ludas, nem tudom, annyira még nem vagyok tapasztalt a parfümök elemzésében.
Lehet egyébként, hogy ez a jobb időnek is köszönhető, talán inkább télen, hidegebb időben tud érvényesülni, de ott van a másik nagy dilemmám is. Ugyanis sokan azt írjátok, hogy tartós, egész napot is kibír, de azt kell mondjam, hogy pár óra és semmi, de tényleg egyáltalán semmi sem marad utána. Maximum a sálamon, azon brutál tartós tud lenni ezt elismerem, de a bőrömről úgy eltűnik, mintha leradírozták volna.
Sajnálom, mert azt hittem, hogy megtaláltam az illatomat, de ezek szerint mégsem. Mindenesetre most elteszem, és megvárom, amíg újra jönnek a hdegebb idők, hogy lássam, tényleg igazam van-e. Sajnálnám, ha akkor is ez a szúrósság jönne ki. Addig is egy három csillagot kap.

Elizabeth Arden White Tea EDT

Elizabeth Arden White Tea EDT
2019. április 1.

Kicsit szomorú vagyok, mert ez is tipikusan az az eset, amikor szerelmes leszel egy illatba, gyönyörűen harmonizál a bőröddel, és tudod, hogy ti egyek vagytok, bárhogy is bontakozik ki a leszáradáskor, egyszerűen nem tud olyat mutatni, amit nem szeretsz. Legalábbis szeretnéd, ha olyan hosszú, csodálatos útja lenne, mint amire számítasz, de akkor jön a rádöbbenés, hogy ez bizony nem tartós, olyannyira nem, hogy jó esetben is két-három óránként fújkodnod kell. Közben az üvegcse pici, az ára viszont ahhoz képest magas, hogy milyen hamar az aljára lehet nézni.
Bármennyire is szeretem, tovább kell keresgélnem a tisztaságillatok, és az üde teás jegyeket tartalmazó parfümök között. Mindenesetre ez volt az első illat, ami megmutatta, hogy mi is az én irányom, és ezért hálás vagyok neki. Plusz a csomagolása gyönyörű, úgyhogy tényleg fájó szívvel adom azt a három csillagot.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. április 1.

Imádom, imádom és imádom! Az egyetlen stift, amiben még sosem csalódtam, amihez bármikor bátran nyúlhatok, mert garantáltan hidratál, és olyan szépségesen rendbeteszi a számat, ha kirepedt, kicserepesedett a széltől, ha sebes és repedt a szájsarokban, hogy csak na. Minden más termék elbújhat mellette. Én egyébként az illatát is imádom, és azt a kicsit mentolos, bizsergető érzést, amit maga után hagy, annyira frissítő, és üde érzés. Igaz, hogy drágább kategóriás, de nem kell belőle ipari mennyiség, nekem egész sokáig elég egy tubus, szóval vegyétek, vigyétek, télen életmentő tud lenni.