Vanille23

Regisztráció dátuma: 2020. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Arclemosó Gél

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Arclemosó Gél
2022. március 21.

Egészen megszerettem ezt a lemosót. Szépen felhabzik, kevés is elég belőle. Nem szárítja az arcom, micellás víz után jól lehozza a maradék sminket/szennyeződést, de szemre én pl nem szoktam kenni. Ami nekem nagy öröm, hogy nem szárad bele a pumpába a krém, ami pl az Yves rocher pumpás arclemosóinál nekem mindig így volt és nagyon zavart :D Szóval most szívesen használom, aztán még meglátom, hogy újraveszem-e.

Neutrogena Bright Boost Bőrmegújító Arcradír

Neutrogena Bright Boost Bőrmegújító Arcradír
2022. március 21.

Nekem is a tavalyi Krémmánia Beauty Boxból van meg. Én megszerettem, tetszik, hogy ez gyakorlatilag hámlasztó és bőrradír egyben. Nem igazán szeretek bíbelődni a felkenős, sokáig fenthagyós hámlasztókkal, így ez nagyon jó alternatíva, mert elég csak átdörzsölgetni vele az arcom, mint bármelyik lemosóval. Szerintem a kis gyöngyök benne abszolút tűréshatáron belül vannak, mivel ezek tényleg kis kerek gyöngyök, nem ilyen magőrlemény vagy valami, nem karcolják az arcbőrt, csak kellemesen masszírozzák. Használat után szép puha az arcom tőle, nekem heti két használat mellet sem bántja a bőröm. A dm-ben ki volt/van árusítva, vettem is belőle még egyet.

Yves Rocher Karcsúsító és Feszesítő Szérum

Yves Rocher Karcsúsító és Feszesítő Szérum
2022. március 1.

Egy fokkal jobb szerintem, mint a Yves Rocher narancsbőr elleni testápolója, együtt vettem őket. Kellemes illata van, jól beszívódik még ha sokat is kenek belőle. Az adagolójával őszintén szólva nem tudom, hogy meg vagyok-e elégedve, mert alapvetően jó ez a pumpás dolog, de állandóan beleszáradt a nyílásba a krém, pedig napi rendszerességgel használtam, és ezáltal sokszor mindenhova került belőle, csak a kezembe nem. Nyilván nem karcsúsít, de szépen ápolja és puhítja a bőrt. Teljes áron borzasztóan drágállom, én féláron vettem, így egynek jó volt, de szerintem a közeljövőben nem veszem újra.