Vanity

Sminktükör blog
Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sminktükör blog
Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Locked Kiss Ink 24H Lipcolour

MAC Locked Kiss Ink 24H Lipcolour
2023. december 22.

A kedvenc matt rúzsom. Számomra tökéletesen hozza, amit ígérnek. Hosszan tart, nem maszatolódik, kényelmes, gyönyörűen pigmentált. Piros színben használom, hamarosan újra kell vennem, mert szinte állandóan ezt használom (hétköznap is).

Inglot Playinn Szemhéjpúder Paletta

Inglot Playinn Szemhéjpúder Paletta
2022. december 27.

Update - 2022. dec.: Megvettem a Wanna Banana hűvösebb tónusú palettát is, igazából ezt is ki tudom használni, ha picit melegebb tónusokkal kombinálom. Minősége ugyanúgy remek.

Oh, hát ennek a kis csodának még hogy-hogy nincs értékelése? 2 verzióban vásároltam meg, Lilla Vanilla és Sheen Tangerine. Alapvetőn én a meleg színeket preferálom magamon, mert a bőrtónusom is ilyen, és ez a kettő tökéletesen elegendő nekem a mindennapokra, de alkalmakra is (A Lilla Vanillában inkább neutrális tónusok vannak többségében, ezért ez szerintem bárkinek jól kihasználható kis paletta. A Sheen Tangerine full meleg tónusú.). Nyáron egy hosszabb utazásra is őket vittem magammal, és az esti alkalmibb sminkjeim is szuperül összeraktam velük. A benne levő fényesebb színek alkalmasak akár highlighter-nek, a barnás színekkel a szemöldököm is meg tudom csinálni, sőt egy benedvesített ecsettel még tust is húztam velük. Könnyedén eldolgozható, nem lesz foltos, és nem is fakul meg a viselése során. 5*!

Natasha Denona Glam Face and Eye Palettes

Natasha Denona Glam Face and Eye Palettes
2022. december 27.

Fantasztikus paletta, olyannyira, hogy a Light verzió után, megvettem a Dark-ot is. Akinek a nude, barnás vonal a szíve csücske, az nem fog csalódni. Igazából mindkét paletta inkább meleg tónusú, a Light neutrális/meleg, a Dark viszont full meleg, szóval ezt azért érdemes figyelembe venni vásárláskor, hogy számodra megfelel-e. Az első ND termék volt, amit kipróbáltam, de biztosan nem az utolsó, mert egy igazi élmény használni. A ragyogásából nem veszít, ugyanolyan csodás volt a nap végén, mint mikor feltettem. A pír és a highlight is szuper, nem tűnik el hamar, pedig rajtam sűrűn elő szokott fordulni sajnos az arctermékek eltűnése, mivel állandóan az arcom tapogatom. :D