Vanity

Sminktükör blog
Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Sminktükör blog
Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Inglot Playinn Szemhéjpúder Paletta

Inglot Playinn Szemhéjpúder Paletta
2022. január 14.

Oh, hát ennek a kis csodának még hogy-hogy nincs értékelése? 2 verzióban vásároltam meg, Lilla Vanilla és Sheen Tangerine. Alapvetőn én a meleg színeket preferálom magamon, mert a bőrtónusom is ilyen, és ez a kettő tökéletesen elegendő nekem a mindennapokra, de alkalmakra is (A Lilla Vanillában inkább neutrális tónusok vannak többségében, ezért ez szerintem bárkinek jól kihasználható kis paletta. A Sheen Tangerine full meleg tónusú.). Nyáron egy hosszabb utazásra is őket vittem magammal, és az esti alkalmibb sminkjeim is szuperül összeraktam velük. A benne levő fényesebb színek alkalmasak akár highlighter-nek, a barnás színekkel a szemöldököm is meg tudom csinálni, sőt egy benedvesített ecsettel még tust is húztam velük. Könnyedén eldolgozható, nem lesz foltos, és nem is fakul meg a viselése során. 5*!

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2016. április 28.

Kb 3 hete használom és láthatóan fehérebbek lettek tőle a fogaim. Az íze elsőre fura, de számomra nem rossz egyáltalán, csak nem az a megszokott fogkrém-íz. :)

Zelka Rózsaszín Agyagreszelékes Szappan

Zelka Rózsaszín Agyagreszelékes Szappan
2015. augusztus 6.

Ha csak egy szót kellene írnom: IMÁDOM!
Szuperül indul vele a nap, tiszta, matt, és puha az arcom tőle, abszolút kedvenc lett. Isteni finom az illata is. :)