VanitySmurf

Regisztráció dátuma: 2016. április 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. április 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Skin1004 Madagascar Centella Light Cleansing Oil

Skin1004 Madagascar Centella Light Cleansing Oil
2022. március 8.

Nem rossz arctisztító olaj. Az állaga vízszerű, picit nehéz volt felaplikálni az arcomra mert folyt mindenhová az alkaromon végig. Viszonylag erős gyógynövény illata van, ami egészen kellemes. Amit az én arcomról al kellett távolítania az a fizilkai fényvédő, és alapozó. Szerintem ezzel többé kevésbé megbírkózott. Néha az volt az érzésem, hogy csak elmaszatolja őket. Mindenképpen kell egy második arctisztítást is csinálni.
Nálam nem okozott irritációt, pedig nagyon érzékeny rosaceás a bőröm. Kísérletezésnek jó volt, de visszatérek a clinique take the day off termékéhez. Nála jobb arctisztítóval még nem találkoztam.

Revolution Skincare Lip Sleeping Mask

Revolution Skincare Lip Sleeping Mask
2022. február 6.

Nekem nagyon bevált ez a termék. Egész télen ezt használtam éjszakára. Reggelre puha ajkakkal ébredtem. Szuper alternatíva a Laneige Lip Sleeping Mask-nak. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Trend It Up Face Lights Highlighter- és Arcpirosító-Paletta

Trend It Up Face Lights Highlighter- és Arcpirosító-Paletta
2021. december 12.
(!)

Tesztelésre kaptam a palettát. A mindennapokban általában nem használok highlightert, de jó volt ezzel a termékkel kísérletezni. Nagyon szép meleg tónusú színei vannak, ami világosabb bőrön talán nagyobb hangsúlyt kap. A pigmentáltsága közepes, de szépen lehet rétegezni, ha valaki extra ragyogást akar elérni. A pirosító része tartalmaz némi csillámport, ami szerintem nem zavaró. Az arcom frissebbnek tűnt tőle és talán az összkép elegánsabb így. A tartósságát nehéz volt megítélni ebben a maszkviselős időszakban, de szerintem egy esti eseményt/bulit simán kibír. Ár-érték arányban ez egy jó kis paletta.