Best of Beauty 2019

VanitySmurf

Regisztráció dátuma: 2016. április 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. május 11.

Az árához képest egészen jó kis szempillaspirál. Annyi a gondom vele, hogy az én szememhez túl vastag a keféje és mindig összemaszatolom vele magam.

L'Oreal Paris False Lash Architect 4D Szempillaspirál

L'Oreal Paris False Lash Architect 4D Szempillaspirál
2019. március 14.

Az első réteg felkenése után azt gondoltam, hogy már megint egy beszáradt tubus landolt nálam, ugyanis mindössze annyit csinált, hogy szétválasztotta a pilláimat. Miután vártam egy picit és még egy rétegben felvittem már sokkal jobb volt a hatás. A pilláim hosszabbak lettek és nagyon szép természetes hatása van. Több rétegben sem csomósodik. Szerintem jó barátok leszünk. Nagyon valósznű, hogy újra fogom vásárolni.

L'Oreal Paris Age Perfect Alapozó

L'Oreal Paris Age Perfect Alapozó
2019. január 5.

Kellemeset csalódtam ebben az alapozóban. Nagyon szép végeredményt lehet elérni vele. Igazi "your skin but better" hatása van. Az állaga picit krémes, de szépen el lehet dolgozni. Órák múlva sem fényesedett át az arcom, úgyhogy elég tartós. Közepes fedése van, de simán lehet rétegezni. Ami nekem nem tetszik az, hogy túl nagy illata van. Nem rossz illat, de én illatmentes dolgokhoz vagyok szokva. Ettől függetlenül megérdemli az 5 csillagot.