vanoemi8

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On
2020. május 28.

Jézus gyere le! Hol volt ez a dezodor eddig?! Minden nyavajat kirpobaltam mar, termeszetes deoktol is kipattogott a kozepesen erzekeny bőröm, és egy random rossmannos vasarlaskor ugy dontottem, hogy akkor vele baratkozom egy kicsit.. na, nekem ez a szent grál! Konnyen eloszlik, ha hagysz neki par percet meg is szarad, nem ragad, NEM HAGY FOLTOT!, semmi, jelentem semmi “szagosodas”, sőt nalam is, mint par elottem szolonal valamennyire vissza is fogja az izzadast... pedig rohangalos tipus vagyok, jovok-megyek, iroda, stresszes meetingek, konditerem, bikramjóga, szóval mindent is csinálok, néha kétszer! Imadom. Nagy szerelem lesz ez (remelem), mar ket honapja hasznalom, es jelentem műkodik!

The Body Shop British Rose Tusfürdő

The Body Shop British Rose Tusfürdő
2020. március 24.

Jajdeszeretem tüsfürdő!! Karacsonyra kaptam a páromtól, és még most fog elfogyni kb egy hét múlva. Persze mas tusikat is hasznalok vele egyszerre, de ha illatos, nyugtato, iszonyatosan kellemes illatra vágyom akkor érte nyúlok! Tuti beruházok még másra is a termékcsaládból, én imádom!! Újravevős!!

Mane 'n Tail Deep Moisturizing Conditioner

Mane 'n Tail Deep Moisturizing Conditioner
2020. január 29.

Van olyan szerencsém, hogy a kishúgom fodrász és sok éve használok professzionális termékeket, kevin murphy, daviness, kerastase es egyéb okosságok képében, így asszem reális képet tudok alkotni. Tudni kell, hogy egyszerűen nincs olyan sampon es balzsam kombo ami életed végéig tökéletes, mert a hajad egyszerűen megszokja a rendszeres “tökéletes ápolást” amit 1-1pro termék művel vele 1-2hónapon át (normalis esetben eddig kéne kitartania egy sampon-balzsam párosnak, legalabbis nekem kb ennyi idő mire elhasználom őket heti 1-2 hajmosassal hátkozepig erő dús hajjal!) persze ezután újra veszed használod, es 4-5hónapnyi folyamatos használat után azt veszed észre, hogy hát ez bizony csodát már nem művel, kérem nem ez van a lemezen! Itt jön el az a pont, hogy sok nőtársammal egyetemben elkezdek keresgélni, krémmániát és egyéb reviewkat bújni, és kiköt egy újabb probalkozasom a polcomon, aki valoszinuleg majd eleinte szuper lesz aztan persze csokken a lelkesedés.. Na szóval egy szó mit száz, ő az új “próbám” mert aktívan szeretnék hajat növeszteni, remélem, rásegít a természetre kicsikét. A müller polcain allando hianycikk, így maradt az amazonuk, annyira nem halálos az árrés, így repult a kosaramba a samponnal együtt. És voila, az első alkalom utan hozza azt amit kell: a hajam csillog villog, szerintem az illata egyaltalan nem tolakodo vagy erős, éppenhogy kellemes és semmi bonyolult, tekintve hogy allati hasznalatra is való. A többi hipercucc mellé simán odatenném, ami nettó pofátlanság, mert árban a töredékük. Sőt egyáltalán nem nehezíti a hajat, nem nehezebb szárítani! (Miközben mostam le a balzsamot teljesen elragadtatva tapicskoltam a hajam, hogy milyen puha!)
Egyelőre úgy látom, hogy ez hosszútávra szól, de majd jövök updatelni, ha mar hosszú hetek óta barátkozunk!