vanoemi8

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Hello, Good Stuff! Arc Szérum

Essence Hello, Good Stuff! Arc Szérum
2020. november 7.

Megvettem egy hónapja kb heti 2-3 alkalommal használgatom. Nem egy wow hatású szérum, de mintha szebb arcképet adna reggelre. Diszkréten hidratál. Esti rutinba építettem bele, micellás víz-tonik-hidratáló és ez, a többi szérumot direkt nem használom vele egyszerre, hogy lássam a különbséget. Állagra kis zselés, nem mászik el, szépen eloszlatható az arcon. Nekem az illata nagyon vicces: az üvegcsében ananász illatú, de amint felkerül az arcomra esküszöm nektek, olyan mintha mama sárgabarackos fánkját szagolgatnám. :D
Még használom picit és jövök updatelni. :)

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On
2020. október 1.

Update: 2020 Oktober: Egész nyáron hű társam volt, amit lentebb írtam végig hozta, és még csak most fog elfogyni!
Szaladok másikat venni. A rózsás(?) illatú is megvan, az is hasonlóan jó, de valahogy ez az igazi. Nem irritál, nincs szagoma a nap végén sem, könnyen lemosható. Szeretjük na! Jár az 5*!

2020 Május:Jézus gyere le! Hol volt ez a dezodor eddig?! Minden nyavajat kirpobaltam mar, termeszetes deoktol is kipattogott a kozepesen erzekeny bőröm, és egy random rossmannos vasarlaskor ugy dontottem, hogy akkor vele baratkozom egy kicsit.. na, nekem ez a szent grál! Konnyen eloszlik, ha hagysz neki par percet meg is szarad, nem ragad, NEM HAGY FOLTOT!, semmi, jelentem semmi “szagosodas”, sőt nalam is, mint par elottem szolonal valamennyire vissza is fogja az izzadast... pedig rohangalos tipus vagyok, jovok-megyek, iroda, stresszes meetingek, konditerem, bikramjóga, szóval mindent is csinálok, néha kétszer! Imadom. Nagy szerelem lesz ez (remelem), mar ket honapja hasznalom, es jelentem műkodik!

The Body Shop British Rose Tusfürdő

The Body Shop British Rose Tusfürdő
2020. március 24.

Jajdeszeretem tüsfürdő!! Karacsonyra kaptam a páromtól, és még most fog elfogyni kb egy hét múlva. Persze mas tusikat is hasznalok vele egyszerre, de ha illatos, nyugtato, iszonyatosan kellemes illatra vágyom akkor érte nyúlok! Tuti beruházok még másra is a termékcsaládból, én imádom!! Újravevős!!

4 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Viola Tricolour Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen