vanoemi8

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kiko Standout Volume Mascara

Kiko Standout Volume Mascara
2019. október 22.

Nagyon szerettem volna szeretni, a kikot jo markanak tartom, de sajnos 2oran belul panda szemeket varazsolt.. :(
A kefeje teljesen rendben van, eleinte sok festeket vesz fel, de ez szinte az összes spiralrol elmondhato. A festek maga szep fekete, de igy nem leszunk baratok, mert hiaba nem pereg es szep pillakat csinal, ha ugy nezek ki par ora utan mint akinek monoklija van :( 3csillagot kap a fentebbi pozitivumok es a szep osszetevok miatt.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2019. június 12.

Mindig van otthon: ha a szám reped ki, ha a kézfejemet fújja ki a hideg szél vagy előjön a hidegallergiám, könyökhajlatban az elő-előjövő eckémára is tökéletes, és ha az orrom úgy dönt, hogy lehámlik akár tél közepén is akkor is működik. Szeretjük.

Olaz Beauty Fluid Érzékeny Bőrre

Olaz Beauty Fluid Érzékeny Bőrre
2019. június 12.

Nézegettem sokáig a Müller polcain mi is kéne nekem most nyárra az arcomra, ami nem ragacsos de azért hidratálttá teszi, így rá esett a választásom.
3-4 használat után (a reggeli és az esti rutinban is helyet kapott) sajnos le kell pontozzam: apró pici kis gyulladt pattanások jelentek meg az arcomon, nyakamon, amiktől még csak mostanra, hetekkel később sikerült megszabadulnom.. Sajnos nálam nem hozza azt amit a termék ígér, de szerencsére nem is dobtam ki egy vagyont.. anyukám boldogan elpacsmagolja majd a lábára pl. mert másra sajnos nálunk nem lesz jó :(