varadi85

The very style blog
Regisztráció dátuma: 2012. március 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The very style blog
Regisztráció dátuma: 2012. március 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Ziaja Sensitive Nyugtató Nappali Krém SPF20

Ziaja Sensitive Nyugtató Nappali Krém SPF20
2014. október 20.

Nem rossz ez a krém, úgy értem nekem pont megfelelő állagú, a bőröm zsíros részeit nem zsírosítja, viszont a száraz részeket jól hidratálja, viszonylag hamar beszívódik, úgyhogy én gond nélkül tudok rá sminkelni. Szerintem egy jó nappali hidratáló, ami nem irritál, viszont nem is csinál semmi extrát a bőrömmel. Dm-ben vettem kb. 1000-1500 Ft-ért.

Ziaja Sensitive Enzimes Peeling

Ziaja Sensitive Enzimes Peeling
2014. október 20.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót. Mivel érzékeny a bőröm, így szemcsés bőrradírt nagyon ritkán használok, de ennek a használata után ugyanolyan puha és rugalmas lesz a bőröm. Hetente 2-3x használom, egy kis mennyiséget felviszek a bőrömre, majd kb. 10 perc múlva lemosom, nem irritál, úgyhogy számomra tökéletes. Szerintem ár-érték arányban is nagyon jó választás, dm-ben vettem kb. 1000-1500 Ft-ért.

Catrice Made To Stay Smoothing Ajakszínező

Catrice Made To Stay Smoothing Ajakszínező
2014. február 26.

Imádom! Nagyon pigmentált, akár egy rúzs, de nem kell vele annyit ügyeskedni mint egy rúzzsal, tükör nélkül is simán fel lehet dobni. Szép fénye van és állagra is inkább olyan, mint egy szájfény, viszont annál sokkal tartósabb. Szépen kopik, először a fényéből veszít, viszont az alapszín sokáig ott marad az ajkakon.
Nem szárít, nem húzódnak tőle az ajkaim, telitalálat.