vargadora

Regisztráció dátuma: 2016. június 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Tonymoly Cat's Wink Clear Pact

Tonymoly Cat's Wink Clear Pact
2017. február 22.

UpdUpd: a cica ott pislog rám minden reggel a fűrdőszoba polcról, nem nyúlok érte. Nem lett kedvenc, sőt. A múltkor elfogyott az épp aktuális kedvencem és még nem érkezett meg az új, előszedtem ezt a kis drágát, de voltam elragadtatva.

Upd: megkapta az esélyt a sötétebb árnyalat, még ő is világos egy picit, de egy kis bronzosító és pirosító visszaadja az arcom :) Szépen fed, egységesíti a bőrt, kellemes tapintású.

Az egyes színvariánst vettem meg és hát ez tényleg nagyon világos színű, kb mintha fehér port szerettem volna felvinni az arcomra, pedig én aztán világos bőrű vagyok. Még kap egy esélyt az eddig olvasott jó vélemények miatt a sötétebb verzió is, nagyon remélem hogy az már jobb lesz. Pedig az ára és a kiszerelése nagyon tettszene.

Manhattan Pure Mat Loose Púder

Manhattan Pure Mat Loose Púder
2017. február 15.

A kedvenc púderem, sajnálom, hogy a magyarországi forgalmazás megszűnt, így kicsit nehezebb a beszerzése, de megéri. Próbáltam már annyi púdert, mindig ehhez térek vissza. Szépen fed, nem okoz pattanásokat, a meglévőket jól kezeli, a puffnijával szépen el lehet dolgozni. Persze a csomagolás... nah hát az mindegyiknél ilyen, de meg lehet szokni.

Uriage Toléderm Krém Normál/Kombinált Bőrre

Uriage Toléderm Krém Normál/Kombinált Bőrre
2017. február 14.

Kellemes kis krém, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Szépen megnyugtatja a bőrt, nem pattogzok ki tőle (bár én bármitől ki tudok).