vargakrisztina1225

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2018. október 28.

Sajnos én allergiás vagyok rá.... Reggel felkentem, délután már volt egy pattanás az orrom tövében, este, amikor lemostam piros kiütéses volt az arcom. Egyértelmű allergia. Sajnos biztosan valamelyik összetevő nem jó nekem. Azt mondom ki kell próbálni, mert nagyon sokan dicsérik. Állagra, árban és végeredményt tekintve szépen fed. Ajánlom, csak nekem nem vált be.

Trend It Up Camou Korrektor

Trend It Up Camou Korrektor
2017. szeptember 3.

update: nagyon jó a fedése, de beleül a ráncokba a szemem alatt, pedig 25 évesen nem rendelkezem még olyan nagyokkal :D
-1 csillag

már többféle korrektort próbáltam én is a szemem alatti karikák elfedéséhez, nagy kedvencem nekem is a catrice folyékony camouflage volt, csak sokszor nehéz beszerezni úgy egyáltalán, a megfelelő árnyalatról nem is beszélve
ez egy szuper jó kis termék, talán nem olyan erős a fedése, mint a catrice korrektoré, de ezzel is nagyon meg vagyok elégedve, szépen el lehet dolgozni, jó a fedése, nálam pedig aztán van mit takarni
a termékcsalád többi termékéről is csak jót tudtam eddig írni :)

Trend It Up 2in1 Camou Alapozó és Korrektor

Trend It Up 2in1 Camou Alapozó és Korrektor
2017. szeptember 3.

update: nos, a fedése valóban jó, de sajnos a színek..... a 010 és 020-as árnyalatokat keverem, de sajnos nagyon narancsos a tónusa, nekem sárga bőrtónusom van, de nem narancs .... valamint felmerült bennem a gyanú, h talán ez okozza az új pattanásaimat is
kicsit lehet, h félre teszem

oké, még nem sok vélemény van a termékről, de az eddigiek nagyon pozitívak, szerencsére az ára is kedvező, úgyhogy gondoltam én is kipróbálom
szerencsére a színválasztás is könnyen ment, a 02-es árnyalat passzol a nyári bőrszínemhez, bár először kicsit féltem, mert a kezemre kinyomva inkább narancsos sárga árnyalatú volt
kell még pár nap használat, kicsit félek mennyire okoz majd pattanásokat
ami a fedését illeti, valóban erős közepes, én sajnos pattanások után maradt sötét foltokkal küzdök, ezeket szépen fedi
a termékcsalád transzparens púderével fixálom és mattítom (ami szintén nagyon szuper!)