vargazsofia23

Regisztráció dátuma: 2013. november 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Nude Illusion Make Up

Catrice Nude Illusion Make Up
2015. január 13.

Mintát kaptam belőle. Rögtön INCIt néztem utána és alig vártam, hogy kipróbáljam. Ivory arnyalat, gondoltam talán picit világos lesz, aztán mégse. Számomra totál csalódás. Teljesen maszk hatású. Pedig az hittem rohanok a próba után majd megvenni és végre megvan a tökéletes alapozó. A fedése számomra optimális. Fogalmam sincs mitől ez a maszkos hatás. Talán a sárgás színe miatt nem passzol a bőrömhöz. Összetevők és fedés alapján három csillagot tudok neki adni, ezt is csak jóindulattal.

Elmex Sensitive Fogkrém

Elmex Sensitive Fogkrém
2015. január 6.

Úgy látom én leszek, aki megtöri a varázst. Soha nem volt probléma a fogaimmal, se lyukas fog, se érzékenység. Úgy döntöttem ideje egy tényleg jó minőségű fogkrémet választanom, hogy az idő haladtával is megőrizzem fogaim épségét. Hát nem jött be. Vérzik az ínyem tőle, és extrán érzékenyek lettek a fogaim. Nem tudok jégkrémet enni, hideget inni. Teljesen le vagyok döbbenve, mert egy Sensitiv fogkrém mellett ez több mint meglepő. A héten meglett az első lyukas fogam is. Persze ezért nem őt hibáztatom. Biztos nem veszem újra, inkább Meridolra váltok, vagy amit majd a fogorvos javasol. Két pontot tudok adni, mert a frissessége tartós, ízre kellemes. Remélem hamar tudom újra harapni is akár a fagyit :)

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon
2014. december 18.

Tetszik a kiszerelés, könnyen adagolható. Nem folyik ki belőle egy liter. Árban remek és teljesítményben is maximálisan meg vagyok vele elégedve. Kedvencé vált! Összetevők pedig csodásak. Néha arclemosóként ist használom. Az érzékeny bőr nagyon hálás érte.