varit

Regisztráció dátuma: 2010. november 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2010. november 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Dove Maximum Protection Original Clean Krémdezodor

Dove Maximum Protection Original Clean Krémdezodor
2019. június 28.

Nálam egyenlőre csodaszernek minősül, ezért megkapja az 5 csillagot.
Régebben a Rexona testvérét már próbáltam, de az csak kezdetben volt hatásos. Nagyon izzadós vagyok, sajnos télen-nyáron egyaránt, ezért rengeteg fajta izzadásgátlót kipróbáltam már (még Amerikából is rendeltem), így bőven van összehasonlítási alapom. Ez az első termék, ami tényleg hatásos! Nem 100 %-os a teljesítménye, de ha valaki nagyon izzadós, akkor már annak is örül, ha jóval lecsökkenti egy termék ezt. Az illata jó, akár délutánig megmaradhat (a kék verziót használom).
Igaz, hogy gyorsan fogy (én este és reggel is használom), de teljes áron is meg fogom vásárolni, mert megéri! Érdemes azért figyelni a drogériák akcióit, kupon napokat, mert 25-30 %-kal is le szokták akciózni.
Egy hátránya, hogy, amikor "dolgozik", akkor összecsomósodik, lepereg és ez a fekete felsőknél necces, mert összefogja.

Skincode Intenzív Feszesítő Arcápoló Szérum

Skincode Intenzív Feszesítő Arcápoló Szérum
2018. április 12.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a terméket. Még csak párszor használtam szérumot, így nincs nagy összehasonlítási alapom. Előnye, hogy nincs tele illatanyaggal, viszont nekem kicsit nehezen szívódott be. Próbáltam magában és a 24 órás arckrém alá is. Nem rossz, de én semmi különöset nem tapasztaltam, lehet hosszabb ideig kellene használni.

Skincode 24H Sejtmegújító Arckrém

Skincode 24H Sejtmegújító Arckrém
2018. április 12.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a krémet. Első pár használatkor kicsit csípte a bőröm. A krém állaga könnyed, hamar beszívódik ,jó, hogy nincs tele illatanyaggal, de szerintem nem elég tápláló. Én nagyrészt csak éjszaka használtam az egész arcomra, reggel csak a száraz részekre. Nem venném meg, mert túl drága.

4 ÖSSZETEVŐ

Hydroxypalmitoyl Sphinganine EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott