varit

Regisztráció dátuma: 2010. november 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2010. november 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2020. július 1.

Kissé nehezebben szívódik be, ezért csak éjszakára használom. Az illata nem tetszik, de sokkal hatásosabb, mint a sokszor ennyibe kerülő kézkrém.

Balea Professional Tonerde Shampoo

Balea Professional Tonerde Shampoo
2020. július 1.

A legrosszabb sampon, amit valaha használtam! Hajszárítás után ragadt tőle a hajam, rosszabb volt, mint hajmosás előtt!

Dove Maximum Protection Original Clean Krémdezodor

Dove Maximum Protection Original Clean Krémdezodor
2019. június 28.

Nálam egyenlőre csodaszernek minősül, ezért megkapja az 5 csillagot.
Régebben a Rexona testvérét már próbáltam, de az csak kezdetben volt hatásos. Nagyon izzadós vagyok, sajnos télen-nyáron egyaránt, ezért rengeteg fajta izzadásgátlót kipróbáltam már (még Amerikából is rendeltem), így bőven van összehasonlítási alapom. Ez az első termék, ami tényleg hatásos! Nem 100 %-os a teljesítménye, de ha valaki nagyon izzadós, akkor már annak is örül, ha jóval lecsökkenti egy termék ezt. Az illata jó, akár délutánig megmaradhat (a kék verziót használom).
Igaz, hogy gyorsan fogy (én este és reggel is használom), de teljes áron is meg fogom vásárolni, mert megéri! Érdemes azért figyelni a drogériák akcióit, kupon napokat, mert 25-30 %-kal is le szokták akciózni.
Egy hátránya, hogy, amikor "dolgozik", akkor összecsomósodik, lepereg és ez a fekete felsőknél necces, mert összefogja.

4 ÖSSZETEVŐ

Hydroxypalmitoyl Sphinganine EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott