Best of Beauty 2019

varnaim

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Olfactive Studio Close Up EDP

Olfactive Studio Close Up EDP
2019. február 26.

Bara89-nek igaza van, egyszeruen elkepeszto, hogy ennyire ismeretlen illatnak szamit itt ez a csoda. Fensegesen fuszeres, hosszan tarto koltemeny, ami rajtam egy az egyben Parfums de Marly Oajanjára hasonlit. Arfekvese is sokkal kedvezobb a Marlynal, a penztarcam kevesbe urult ki a megvetele utan. Azert kivancsi leszek arra, hogy a 100mlt mikor fogom megunni? Remélem, kitartok mellette sokaig 😊

Clinique Repairwear Anti-Gravity Eye Cream

Clinique Repairwear Anti-Gravity Eye Cream
2018. június 21.

Kb.1 hónapnyi használat után azt kell mondjam, hogy nagyon kellemes krém, szeretem az állagát, rögtön beszívódik, alig kell beütögetni a bőrbe. Feszességet nem érzek felkenés után, de hátha idővel ez is megtörténik (ami kisebb csoda lenne, hiszen ebben a korban rajtam már csak a szike segíthet :)) Viszont az mindenképpen emel az értékén, hogy csak zöld és néhány sárga pontos összetevői vannak.

GlamGlow Gravitymud Firming Treatment Arcmaszk

GlamGlow Gravitymud Firming Treatment Arcmaszk
2018. március 22.

Először idegenkedtem ettől a maszktól, mivel nem szeretem a lehúzhatós változatokat, de a barátnőm rábeszélt a megvételére. Nem bántam meg, felkenés után 20 perccel klasszul le lehet húzni az arcról egyben, nem nyújtja a bőrt, ami csodás tapintású lesz a maszk használata után. Illata is tetszik, így végeredményben mindennel elégedett vagyok, csak az ára miatt adok 4 csillagot :)