vasilissa

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sunday Riley Tidal Brightening Enzyme Water Cream

Sunday Riley Tidal Brightening Enzyme Water Cream
2020. február 5.

Már több mint 2 hónapja használom ezt a krémet ( szerintem egyébként véleményt írni csak az után érdemes arcápolási termékről miután már legalább 30 napja használja az ember) és nagyon szeretem, egyetlen apró ‘negatív’ megjegyzésem lesz csak hozzá..

+ :Szerintem mindenki élvezni fogja akinek zsíros-kombinált bőrtipusa van, esetleg problémás az arcbőre, mert nagyon jók az összetevői, nem komedogén. Géles, vizes állagú így könnyen beszívódik. Az illatát elsőre többen is furcsállják ( sephora kommentekben), de ha ez riasztana vissza, akkor azt tudom mondani, hogy szerintem kifejezetten kellemes illetve, hogy kb 1 perc után már nem lehet érezni. Tehát ha csak emiatt nem vennéd meg, ne tedd, mert ez nem fog zavarni.

-: az én bőrtípusom kombinált , de egyre inkább a száraz fele hajlik. Ha neked kifejezetten száraz bőröd van, akkor nem feltétlen ajánlom ezt a krémet mert nem hidratál mélyen, vagy használj alá valamilyen hidratáló szérumot. Az egyetlen kifejezetten negativ dolog, hogy van mellé egy porcelán spatula aminek eloszor kifejezetten orultem, mert imádok minden szuperhigeinikusan tartani, de sajnos maga a tégely vagy akár még a doboza sem ad erre lehetőséget, így ha te is azok közé tartozol akik csak spatulával nyulnak bele az arckrémükbe, arra keszulj fel hogy mindig külön el kell majd mosnod és ki kell találnod a spatulának valamilyen tárolót.

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil
2017. november 15.

Ez a világ legjobb és leggyorsabban működő lemosója. Elsőre drágának tűnhet de eszméletlenül sokáig elég. Pattanásos bőrűek is bátran használhatják, nekem elég problémás a bőröm és mióta ezt használom , egyre szebb, szóval nem kell megijedni attól, hogy ez olaj.

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF50 / PA+++

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF50 / PA+++
2017. október 12.

BB krém hatású, matt és érzékeny bőrre is tökéletes. Soha nem volt még ennél jobb fényvédőm!!! minden pénzt megér