Vaslady

Regisztráció dátuma: 2013. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Masaki Matsushima Suu...

Masaki Matsushima Suu...
2020. február 6.

2018. november 30.
Masaki illatai nálunk nem népszerűek,ennek több oka is van.
A helyi parfüméria,csak a tavalyi évtől kezdte őket árusitani,az emberek nem ismerik, és nem is nagyon ajánlják őket,ha meg igen,akkor meg inkább a jól bevált márkák felé orientálódnak.
Én évek óta tesztelgetem egyiket-másikat,és a beszerzésem forrása,minták és az internet világa volt.
Shiro már évek óta a parfümgardrobom része,snowing rose egyenlőre elérhetetlen számomra,pedig kéne,több mintám is van különböző Masaki parfümökből,a Sakura is kivánságlistás lett tavaszra,és ma jött a Suu tesztelésre.
Elmondhatom megint nem csalódtam,egy tavaszi de inkább nyári különleges illatot kaptam.
Gyümölcsös,azon belül is körtés-pomelós illat,és a karambulát nem ismerem,de biztos vagyok benne,hogy majd Ti kiérzitek belőle.
A virág szekciót,a lótusz-jázmin kombináció erősiti,és alapnak meg a cédrus-pézsma van jelen.
Nagyon tetszetős illat,tudom hogy most a karácsonyt várjuk és nem is akarok elsiklani ez felett...
De!...gyere csak nyár!...gyere!
2020.02.06
Ma érkezett a Masaki Család másik tagjával a Snowing Rose-val,szintén 80ml-s kiszerelést vásároltam.
A Shiro,a Sakura,a Snowing Rose után egy újabb japán tökéletes szépség
Update:sajnos vissza kell vennem a pontjaiból mert nagyon de nagyon nem tartós...azért többet vártam :(

Masaki Matsushima Snowing Rose

Masaki Matsushima Snowing Rose
2020. február 6.

2017. október 10
2 éve már,amikor is,észrevettem a Masaki illatokat a fragranticán.
Itt is kerestem,mivel nem találtam őket,hát fel is töltöttem.
Aztán eltelt egy kis idő,és bizony már jópár illatból volt beszerezhető minta a netes áruházakban.
Sajnos őt nem találtam,viszont pár héttel ezelőtt igen,és ebből bizony rendelés is lett.
Itt van előttem a kis mintám,a napokban hetekben többször teszteltem,de mindig arra jutottam,hogy nem tudok vele betelni :).
Kezdem az üvegénél és a csomagolásnál,tetszik ez a formabontó alakú üveg,és a rózsaszin csomagoláson a fehér rózsák is sejtetik,hogy nem a nagy szirmú damaszkuszi esetleg a mély vörös bolgár rózsát fogjuk kapni.
Számtalan rózsás illatot próbáltam már,voltak amik tetszettek,voltak amik kevésbé,és volt olyan is,amit meg is vettem.
Ez a rózsás illat,nagyon jó arányokkal rendelkezik,szinte egybe olvad,nem nyomja el a rózsa a lótuszt,és ha az ember jól odafigyel,az orra bizony eltudja csipni a bergamottot,a pézsmát,a magnóliát,de még a barackot is.
Nem tudom minek hivjam,talán japán precizitásnak?
...hogy ennyire finom,nőies,érzékeny illatokat alkottak,mint ő és a másik kedvenc a háztól a shiro.
Szinte látom magam,egy gyönyörű havas-hegyes-erdős gleccser völgyben,amikor őt magamon viselem.
Szinte hűsitó hatású,mintha megfogták volna a jeget,havat,hideget és belerakták volna az illatba.
Nekem teljesen téli illat,hiába a lágysága,de én télen viselném,(és fogom is).
Valamiért olyan érzésem van,hogy még esős időben is ragyoghat,majd próbára teszem.
Ritkán irok ilyet,de tényleg a tökéletesség határát súrolja,nem bánt,nincs szúrósság,meg mindenféle kellemetlen mellékzönge.
A tisztaság érzése számomra.
Csakis 5 csillag,és teljes elégedettség :).
2020.2.06
Nos,ma hozta a futár,a Suu társával együtt,és bátran 80ml-s üveget rendeltem.
Az illat most is egy csoda,imádni fogom viselni.
A Masaki illatok a szivem csücskei,a Shiro,Sakura után most itt a Snowing Rose,aki szintén tökéles arányokkal rendelkezik,mint a társai légies,könnyed,havas rózsa.

Gucci Guilty Love Edition Pour Femme EDT

Gucci Guilty Love Edition Pour Femme EDT
2020. február 1.

Az van,hogy én aztán szeretem a gucci illatokat,persze van amivel ki lehet kergetni a világból(Rush),de azt meg el tudom fogani,hogy valakinek a bőréhez,a személyiségéhez az áll a legközelebb,és ...ja! nagyon különleges illat.
Szivem csücske a Guilty sorozat,az intense változat évek óta van itthon 2013-tól folyamatosan,még mindig szeretem :).
A sima guiltyt is,és az új arany üvegeset is,az már fel van irva a megvenni listára.
Na ez a 3 illat nagyon hasonlit egymásra,le sem tagadhatnák egymást,hogy tesók.
A fekete batman :-D kinézetű tesójuk a maga bogyós gyümölcseivel,más a gyümölcsös kategóriát gyarapitja(szerintem),mig ezek a tesók inkább virágosak.
Ez az illat...pedig nem tudom mitól guilty...de senkire sem hasonlit,zabigyerek a maga mondján,egy kis rút kiskacsa,a szépségek között...na de várjunk csak!
Most ha költő lennék,és szépeket tudnék kirni,akkor én Őt:....kincsnek nevezném,fénynek az éjszakában,lámpásnak a sötétségben....
Ha költő lennék,de nem vagyok.
Az illat csodaszép,különleges,egyedi(ez fontos).
Rajongva szeretném tavasszal,a ködös őszben,a téli hóhullásban.
Bőr tesztelés még várható,kiváncsi vagyok rajtam hogy fog viselkedni.
Pár óra múlva...igen megvan neki az a bizonyos gucci alap,ami a gulity sorozatot jellemzi,és mégis teljesen már karakter.
100 csillag.
Egyediség egyéniségeknek..persze csak annak aki úgy tud rajongani érte mint én :)