Vaslady

Regisztráció dátuma: 2013. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum
2024. február 16.

Nővérem kapta ajándékba szülinapjára, és nekem volt lehetőségem tesztelni ezt a drága, az én hazámban nem is kapható illatot.
Egészen Bécsig kellett érte menni, és ez a változat nem is volt, így egy másik parfümériában kellett beszerezni.
Nos, nővérem régi vágya volt, ami most beteljesült.
Az illatról már olvastam internetes, anyukás csoportokban, ahol is kikiáltották a legjobb illatnak, és már nagyon kíváncsi voltam rá.
Láttam parfüm bazarokban mintákat is, de nem rendeltem még.
Nos, egy fújás a bal kezemre a nővérem parfümjéből.
Éreztem most fog jönni a csoda, most lesz meg az igazi parfüm szerelmem, akivel majd hű társak leszünk, és egymás nélkül, még létezni sem fogunk.
Én, aki egy hűtlen dög, aki csak cserélgetii a parfümjeit, és sosem elégedett, és mindig újabbat és újabbat akar, majd most, na majd most, megtalalja az igazit.
Szóval jött a fújás, és lehúnyt szemmel illatoltam meg.
Az illatról :enyhén édes, unisex parfüm, felvértezve férfias vonásokkal, és inkább mondanám férfi illatnak, mint nőinek.
Leszáradva beédesedik.
Nem értem körülötte ezt a nagy rajongást, sőt belőlem csalodást váltott ki.
Nagyon tartós.
Nagy csalódás 😞.
Update.
Hát kérem, letaszitotta a trónról a Chanel Coco Mademoiselle - t, és utánzatait, amit én nem bánok, legalább vissza nyerte a méltoságát 👍.
A Lancôme La Vie Est belle, is vissza szorult, azt is már kevesebben fújják, és én ezt nem is bánom, mert szintén kedves illatom, szóval én örülök 😁.
Nos, az új parfümdrog, ez a baccarat - dög.
A munkahelyemen mellett egy közép iskola van, és szinte mindegyik diáklányon ezt az illatot érzem, persze csak valamelyik replikáját.
Persze, a tanárnők is fújják, a csík húzás már nem is jó hasonlat, mert be téríti a teret.
Idegesítő, nekem hányinger 🤮 keltő, nem tudom melyik összetevő váltja ki ezt a hatást, utoljára a Mugler Womanity illatától kaptam ennyire frászt.
Szóval én nem ajánlom, persze ettől még tőmeg illat marad, a replikak végett is.
Kérdés, meddig?

Calvin Klein Reveal EDP

Calvin Klein Reveal EDP
2024. február 7.

Évekkel ezelőtt egy újságban lévő mintát próbáltam, és akkor nem győzött meg.
Egyszerűen én voltam más, az akkori parfüm világomba nem fért bele.
Az első üvegem tavaly vásároltam, a legnagyobb kiszerelés volt félig, és jutányos áron.
Próba szerencse 🍀, gondoltam, ha nem, akkor megy tovább.
Nekem ő egy nyári illat, ami gondolatban a tenger 🌊 partra visz.
Ha lecsukom a szemem és megillatolnom a csuklom, látom magam előtt a 🌊 tengert, a hullámokat, az illatát.
Nekem ezt adja vissza a bőrömön.
Sós, tenger illat, cseppnyi borssal fűszerezve.
És amilyen kis egyszerű, olyan nagyszerű.
Rendkívül nőies, ahogy az illat keveredik a meleg női bőrrel.
Ma szereztem be a második üvegem, szintén félig van, és mivel olvasom hogy megszűnik, így tovább tárazom be belőle.

Elie Saab le Parfum Bridal

Elie Saab le Parfum Bridal
2023. november 25.

Ez az a márka, ahol szinte sosem csalódok. 👍❤️
Náluk mindig szép az üveg, és tökéletes az illat.
Rengeteg parfüm megfordult már a kezem alatt, és voltak akik jöttek, és mentek is tovább, de sosem váltam még meg Saab illattól.
A kedvencem a Royal, de a többit is szívesen használom 😊.
Az illatról :
Ma nem én válogattam, az eladó lány ajánlott illatokat, és a fűszereseket ajánlotta, mint el mondta, neki ők a kedvencei.
Meg tudom érteni 😂, - ez egy parfümmániás gondolata 😂.
Fűszeres, narancsvirágos, nerolis, mandarinos, narancsos.
Vaníliás, pézsmás.
Leszáradása fás púderes.
Egy szóval csodás ❤️👍.
Nőies, dögös, dög.
Meleg, télies, barátságos, nem mellesleg az üveg is gyönyörű.
Karakteres és egyedi.
Vevős 👍❤️