Vaslady

Regisztráció dátuma: 2013. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel Coco Mademoiselle Intense

Chanel Coco Mademoiselle Intense
2021. szeptember 6.

Ma sikerült megismernem ezt az illatot 😊.
Az anya illatot használom és ismerem is már jó ideje.
Szemöldök tetováláson voltam ma, és aki készíti hölgy, az anya illat verziót használja,ezt tudtam is róla 😊.
Kérdeztem tőle, hogy még mindig ezt az illatot használod? Hiszen évek teltek el a legutóbbi talalkozásunk óta,de mivel egy 100mls üveg csücsül neki a polcon, és picit kevesebb mint a fele megvolt még benne ❤️.
Á már nem, - jött a válasz, már át tértem az Intense verzióra.
Én azt nem ismerem, jött a válasz, erre a kezembe nyomta.
Mikor jöttem haza, 1 fújást tettem a csuklómra.
Igazi Chanel minőség, erős tartós, és nem annyira édes mint az anya illat.
A DNS megvan de citrusosabb illat.
Lényegében más változtatást nem érzek rajta.
Aki az alap illatot szereti ebben sem fog csalódni, viszont nem szabad túl tolni a kevesebb több 😊.
Még ismerkedem vele 😍.
A storyban az a legszebb, hogy az anya illatot nekem ajándékozta, nagyon boldog vagyok ❤️❤️❤️.
Felajánlottam neki, hogy valamit szívesen megosztok vele a gyűjteményemből, de nem élt vele.
Ritkaság, de van ilyen, hogy neki csak egy signature illata van, ez.

Issey Miyake a Drop d'Issey EDP

Issey Miyake a Drop d'Issey EDP
2021. augusztus 29.

Kicsit hosszú lesz ez a monológ, aki nem szereti ezt az illatot görgessen inkább tovább.
Mióta van ez a járvány helyzet, lassan már másfél éve, azóta sok minden változott, és nem élhetjük a megszokott életünket.
Parfüméria látogatásaim száma is drasztikusan csökkent, néha netes áruházból szoktam rendelni. KB ennyi.
Tegnap voltam tesztelni a douglasban, és őt papircsikon hoztam haza.
Megtetszett az üveg, és fújtam papírra, majd megillatoltam és férjem orra alá dugtam.
Ez öregnéni illat, nem jó - jelentette ki, miközben én a mennyországban éreztem magam. Most először gondolkoztam el azon, hogy mi jár egy orr fejében mi alapján alkot meg egy illatot, és mi járhat az emberek fejében, hiszen nekem ez nagyon is tetszik 😊.
Milyen sok minden függ az illat választásnál, hiszen nekem is van jó pár illat, ami nagy kedvenc, más pedig menekül tőle 😂.
Példával támasztom alá, Armani - in love with you frezze, Laura Biagiotti - roma rosa, Aigner - Cara mia, rajtam jól működik.
Jó pár éve már, hogy megismerkedtem a japán illatokkal, és meg kell mondanom sok kedvenc került ki közülük. Szeretem Masaki, Shiseido és Miyake illatait is ❤️.
Ez az illat orgona, és mandulás tejes, napocska illat, mégis van benne hidegség, és elegancia. Nagyon harmonikus, kicsit férfias leszáradással, mégis tartós. Lehet csak papircsikon, de majd lesz bőr teszt is.
Felkerült a kívánság listára. Addig is megy neki az 5 csillag 🌟.

Guerlain Insolence EDP 2008

Guerlain Insolence EDP 2008
2021. augusztus 27.

2016. 3.8
Nagyon vártam a parfüm mintákat,amiket rendeltem,őrülten kiváncsi voltam erre az illatra,és meg kell mondjam nem csalódtam ! EDP-t próbaltam én is,és kellemes ,viszont egyben erős ibolya illata van.Én is télre ajánlanám,és igen,ez sem a mindenkinek tetszik,nem tucat illat,inkább megosztó.Konkrétan engem gyerekkoromra emlékeztet,mikor is 3 fajta kölni viz volt ,gyöngyvirág,orgona és ibolya.Azóta is sokat gondoltam arra a régi gyerekkori finom illatra,édesanyám használta az ibolyát,még a 80-as évek közepe táján,és amikor megjött ez a minta és kipróbáltam,hát odáig voltam a boldogságtól !Nagymamám régi kacatjai között meg kb 1998-ban találtam egy kevés cseppet,a régi üvegben,ami akkor nem váltott ki belőlem semmit,pedig most meg mint meg adnák érte!A szocializmusban,én még ugye gyerek fejjel,nem voltam oda a parfümökért,ez logikus is :-D,mire meg tini lettem már sok minden kapható volt,de mégis jó rá emlékezni.Van is egy sztorim vele kapcsolatban ,alapsuliba jártam még kis 2-kos voltam, és már a nagyobb csajok,a 4-sek ők már nyomatták,vagyis locsolták :-D magukra az illatot,az egyik lány egyszer,rosszul is lett ,elájult.Mivel kis faluban laktunk,azonnal küldtek az édesanyjáért,majd jól le is teremtették,hogy ez nem játékszer.Anyuka megszeppenve hazakisérte a lányát.Hol van az a világ a maihoz,hiszen még középsuliban a körmünket sem festhettük ki,a magánsuliban sem,most meg az ovisok ! pinkre lakkozott körmökkel járnak oviba.Biztos jó ez?Jó felé fejlődik a világ?Sokszor gondolkozom ezen...Mert lehet hogy a szociban ,sok mindenünk nem volt meg,de meg tudtuk becsülni,ami volt,vigyáztunk rá,egy tolltartót évekig használtunk,nem pénzben mértük a világot.A régi emlékek.MIndenkinek ajánlom,aki szereti az ibolyát,viszont próba nélkül ne vegyétek meg !Lehet másnakez az illat modern hatás,nekem nosztalgia,de örülök,hogy ujra megtaláltam :-).
2021. 8.27
Nos olyan hosszú a parfüm listám, hogy csak most jutottam oda, hogy megvettem.
Egy bazarban a neten találtam, 100ml változat, 65ml tartalommal, 35 euróért.
Le is csaptam rá, tegnap küldte a hölgy, ma meg is érkezett 😍.
Örülök, hogy ezt a régi változatot sikerült beszereztem 😊.
Az illat erős Ibolya, nagyon tartós, szinte lemoshatatlan.
Ibolya, édes, gyümölcsös, egyhén szantálos.
Nem épp aktuális az augusztus hónap most a viseléséhez, télen fogom használni.
Juj, nagyon örülök neki ❤️ ❤️ ❤️