Best of Beauty 2019

Vaslady

Regisztráció dátuma: 2013. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Givenchy L'Interdit EDP

Givenchy L'Interdit EDP

2018.november.26
Jean Paul Gaultier Classique és a Gucci Bloom.
Erre a két illatra emlékeztet,de nem meglepő,hiszen töményen jelen van a narancsvirág,ami a Classiqueban,és a tuborózsa ami a Bloomra jellemző.
Hát,ilyet sem irtam még,de mintha a közös szerelemgyerek lenne,fele-fele arányban.
Muszáj,hogy szeresd a virágos illatokat,és főleg a tubarózsát,mert ha nem,ne is próbálkozz vele....
2018.07.15
A napokban hűvösebb idő volt,ami nekem kedvez,ugyanis utálom a meleget,a hőséget.
Többször teszteltem ezt az illatot,de csak papircsikon,és sajnos gyorsan a kukában is landolt.
Viszont a kedvenc eladónőm dolgozott éppen az nap a parfümériában,amikor is betévedtem(na nem véletlenül :-D),és ajánlotta őt.
Mondtam,hogy teszteltem már,de ragaszkodott hozzá,hogy bőrön hozzam haza.
Ő és kolleganője is nagyon szeretik,sőt Ő,odáig is merészkedik,hogy nyáron is fújja,persze kicsi adagban.
Hallottak ők is az 1957-es verzióról,de sajnos nem ismerték,amit én is sajnálok.
Szóval hazahoztam bőrön,semmit nem szaglásztam meg a parfümériában,csak papircsikokra kértem még 2 illatot.
És érdekes,de én nagyon megszerettem ezt az illatot.
Tényleg igaza volt,bőrön mást ad ki,és olyan retro hangulatba kerültem vele,valahova a 60-as évekbe.
A napokban néztem a Madarak klasszikust,és a főszereplő hölgyhöz képzeltem ezt az illatot.
Nem farmeros illat,de azt sem állitom,hogy csak alkalmi.
Inkább,hétköznapokon is fogom viselni,de elegáns ruha jár hozzá,talán kicsit erősebb smink is,a téli időszakban.
Nekem érett nő illata,aki vagyok én is...hiszen lassan de biztosan közeledik a 40.....
Már nem szagolgatok össze-vissza semmit a parfümériában,rájöttem egy idő után már nem is egy adott illat illatát érzem.
Persze nehéz megállni,de akkor inkább viszem a papircsikokat haza :-D.
Szóval nem lehet mellette elmenni,az biztos,de nem is fog mindenkinek tetszeni.
Még annyi,hogy megjegyeztem az eladólánynak,hogy álltalában azokat az illatokat tuti megszoktam vásárolni,amiből adnák mintát,és többször tudom itthon tesztelni,több napon keresztül.
Azt mondta,ez nem meglepő,hiszen nincs tele az orrom a parfüméria "szagával" :-D,és csak arra az egy illatra fókuszálok,napokon keresztül,hogy tetszik-e vagy sem.
Igaza van,de nagyon!
Utóirat:elsőre nem tetszett,és tényleg kerülgettem mint a macska a forró kását,de mivel bőrön oké,és elbirom magamon viselni,ami nem is korrekt megfogalmazás,hanem csak mert szeretem,igy 30ml-s változatot vásároltam meg,egy 20eurós kuponnal,mivel még igy is drága.
Sajnos az 1957-es Audrey Hepburn verziót nem ismerem,és kétlem,.hogy már lesz hozzá szerencsém,de simán el tudom képzelni,hogy ezt az illatot is imádná a szinésznő,és szeretettel viselné.
Kim kardashian meg,fogalmam sincs kicsoda,majd ha lesz kedvem,unalmas perceimben kigooglezom,de nem is lényeges.
Az meg,hogy ki használja,vagy tömegcikk-e,sosem érdekelt,ha hozzám passzol és jól érzem magam,az a lényeg.

Paris Hilton by Paris Hilton

Paris Hilton by Paris Hilton
2019. július 16.

Egy ujabb celeb illat,amit most próbálok,lássuk mi van a tarsolyodban :-D.
Tavaszi,de inkább nyári illat,jól kivehető a dinnye,barack,zöld alma is.
Virágok közül,pedig a frézia.
Tartóssága közepes.
Megvenni sajnos nem fogom,azért annyira nem tetszik...

Lancôme O De L`Orangerie

Lancôme O De L`Orangerie

Igazi narancsvilág!
Nyári illat,frisesség,napsütés,tenger,fürdőzés,napozás.
Az élet élvezete!
Tetszik a narancsvirág és a citrusok,a narancs,bergamot,fanyarság...
Szeretem alapból nyáron a friss illatokat,a gyümis finomságokat,a citrusos parfümöket,melyek jól illenek a meleg időjáráshoz.
Külön tetszik,hogy nem édes,a citrusosság is finoman bújik meg,és a fanyarság előtör.
Szerethető,természet közeli,pinkik spanyolországban a narancsfák alatt ...:).