Vaslady

Regisztráció dátuma: 2013. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Giorgio Armani In Love With You EDP

Giorgio Armani In Love With You EDP
2020. augusztus 8.

Nos,ugy vagyok az Armani illatokkal...hogy sehogy.
Egy Cashmere változat az tetszett,de még életemben soha semmit nem vettem eme háztól,és már szinte biztos voltam benne,hogy nem is fogok.
A Fiori változatot próbáltam tőlük utoljára,és tetszik is,de volt ami tőle mégjobban...egy másik illat,nem Armani...és Ő jött haza.
Ugyhogy odáig jutottam,hogy nem is állok meg az Ő választékuknál,mindig tovább robogok más márkák felé.
Viszont mosat történt valami.
A vásárlásomhoz kaptam eme illatból fújóst,sőt mindjárt 2darabot is,hiszen az eladóhölgyek már ismernek annyira,hogy tudják,imádok tesztelni,és rendszeres,szorgalmas vásárló is vagyok :-D.
Hazahoztam,és a hetekben próbáltam a melegben,hőségben,és ma ebben az őszies hidegebb farmeros júliusi időben.
És bizony ez lett egy hatalmas szerelem kezdete!
Édes illat,és nekem csak és kizárolag téli illat.
Cseresznyés,málnás,pacsulis és édes,télies,karácsonyváró,forrópuncsos...gyerünk,fagyjunk meg a karácsonyi vásárban illat :).
Egyszerűen imádom,de tegyem hozzá férjemnek nem tetszik,nem is értem?...
De,a legkisebb ml-s kiszerelést be fogom szerezni,mert nekem ez kell.
A bőrömmel nagyon jól működik együtt,és imádom,amikor egy illatban megtalálom önmagam,és nem csak arról szól,hogy most ez a trendi,hát fújjuk ezerrel!
Szép az üveg,és szép a belbecs :).
Love,love,love...és csakis csillag!
2020 8 8
Több fórumon olvastam, hogy hölgyek szeretnek alvó illatot használni. Észre vettem, hogy egyre többször nyúlok érte, egy kis fújás a kézfejre. Még másnap reggel is érzem a párnán. Ma is fújtam, a két fujos minta lassan elfogy, és úgy érzem többet érdemel alvó illatnál, ősszel beszerzem nagy méretben is. Annyira különleges ❤️

Moschino Cheap and Chic I Love Love

Moschino Cheap and Chic I Love Love
2020. augusztus 8.

2018. június 19.
Olyan gagyi az üvege,már bocsánat :-D,hogy eddig nem is jutott eszembe kipróbálni :-D.
Pedig már 2004 óta a polcokon található :-D.
Ma is teljesen véletlenül,és csakis azért,mert kaptam egy kis kuponfüzetet még májusban,amiben egy csomó jó akció van,és éppen a moschino illatokra 30%.
Vásároltam egy csomó mindent,rúzst,kontúrt,tusfürdőt,és nagyon ajánlották,hogy bőrön próbáljam,igy az egyik kezemen Ő jött haza a másikon pedig Guerlain Mon florale.
Hazafelé a dög 32 fokban,folyamatosan azt vettem észre,az orrom bizony ezen az illaton van,és ami szuper benne,hogy nem bántott,éppen jó,ebben a hőségben.
Citrusos illat,nagyon nem is tudok mit irni róla,de mégis magával ragadott,hiszen a lényeg,hogy ami jól áll,azt kell viselni.
Éreztem én ezt az illatot,már másokon is.
Ami biztos,hogy bohókás,mint az üvege,jó kedvre derit,és tartós is.
De,mindenképpen csak parfümériában fogom venni,mert sajnos az imént olvastam pár véleményt internetes áruháznál, a notinonál is,hogy sajnos az illat más,és nem is tartós.
Mindenképpen 5 csillag :)
Ja,és már megint tanultam valamit,ne utasitsak el illatot ugy,hogy az üveg nem tetszik :-D.
Update:Jöttem updatet irni,mert ma a Guerlain mellet Ő is hazajött velem,szintén 20% kedvezmény volt rá a héten,és igy az 50ml-s változatot választottam.
Nagyon örülök neki,a napokban meg is kezdem a használatát,ennek a tüneményes nyári illatnak. :-)
2020.nyár
Idén kezdtem el nyár elején használni ezt az illatot, minimális mennyiség hiányzott csak belőle.
Most, augusztus elején az 50ml s üveg felénél tartok, mert egyszerűen locsolom magamra, nem érzem tartósnak (de attól még lehet 🤔) nem lebben körülöttem az illat nap közben, nem érzékelem és még senki nem dicsérte meg rajtam. Szóval nyár végére az üveg aljára érek, de az már biztos, hogy nem fogom újra venni. Csillagjaiból is vissza veszek, mert sajnos már nem 5 pontos illat nekem.

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2020. július 30.

Vaniliás fűszeres illat.
Papircsikon volt tesztelve,otthon próbálgattam,és először azt hittem az eladólány rossz nevet irt a papirra.
De nem.
Teljesen nem illik be a hugo boss parfümök közé,érthető,hogy meglepődtem.
Az üvegével sincs szinkronban.
Nekem a tresor széria jutott róla az eszembe,amiket imádok is,igy kissé elcsépeltnek tartom a koncepciót a Boss részéről.
Update 2020 7 30
Szóval bőrön tesztelve. A leszáradásról írok. Nagyon kellemetlen férfias illat marad. A kellemetlent nem arra írom, hogy férfin nem lenne jó ez a leszáradás, de nőnél vagyis rajtam igen. Alig vártam, hogy lemossam. Vissza veszek a pontjaiból, a Boss családban vannak sokkal de sokkal jobb illatok 👍