Vaslady

Regisztráció dátuma: 2013. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel Chance Eau Tendre EDP

Chanel Chance Eau Tendre EDP
2022. augusztus 9.

Amit elsőre tudnék írni erről az illatról, hogy friss és nyári hangulata van. Nem szoktam chaneleket tesztelni, mert leragadtam a Mademoiselle mellett, úgy parfumben mint toalett vízben szeretem, és mindkét verzió van is otthon ❤️. Nos gondoltam, most teszek egy próbát, és tetszett az üvege is, így papír csikon hoztam haza. Persze, semmi köze a Mademoisellehez, de el mondhatjuk, hogy ő is egy minőségi illat. Leszáradásában sem edesedik, grapefruit és cédrus illata van,és jázmin. Mint írtam frissítő nyári illat, tartós, és nőies 😊.
Viselhető, vállalható.
Nekem közepes.
Mivel ez már többszöri próbálkozásom volt vele így az évek alatt.
A márka elismeréséért kap egy plusz csillagot.

Lancôme Oui La Vie Est Belle EDP

Lancôme Oui La Vie Est Belle EDP
2022. augusztus 8.

Nos, több illat mellett, ma őt is teszteltem, és papír csikon hoztam haza.
Mindig ugyanaz 😁, itt van az asztalon előttem fel sorakoztatva szépen, az 5 darab papircsik.
Most csak lazulok, nézem a tvt, épp a top gun megy (nagy kedvenc).
Na kérem lazulok, vagy lazulnék éppen, de ez az illat, túl szarnyalja a többi kis papircsikon érezhető csodát.
Domináns, ez az egy fújás.
Hölgyeim, csak télen, oszt kész.
Ha nagyon akarjátok, akkor még késő ősz.
Nagyon édes illat, nehéz téli, és különleges.
Nekem van itthon egy nagy kiszerelés az anya illatbol, ami évek óta megvan, hiszen nagyon kevés kell belőle.
Ez az illat, is épp olyan.
Kevés kell belőle, és nagyon hasonlít rá.
Az anya illatban van az orrom szerint egy adag dohossag, az édes mellett, itt az illat inkább gyümölcsösebb.
Nem vita inditónak szánom, de megértem ha valakinek nem zsánere, hiszen mindenkinek más a szép.
Nekem szép, nagyon is.
Ha nem akarod, csak rád fokuszáljanak a szemek 👀, ne használd.
Nem lehet mellette elmenni. ❤️

Halloween Blossom EDT

Halloween Blossom EDT
2022. július 27.

Tegnap vettem egy kedves anyukától 50ml változatot, ami még félig van.
Az illat nagyon kellemes, jó kedvre derít.
Virágos, és finom eper 🍓 illata van 😊.
Nagyon jó érzés viselni.
Igqz, nem új a nap alatt, és valamire emlékeztetett, de mivel nem bírtam rá jönni, hogy mire is, így puskáztam, és megnéztem a fragrantican. Lady Gaga fekete illatra, ami pár éve volt nekem, sajnos nem tartottam meg az üveget, most pedig már nem kapható.
A két illat nagyon hasonló.
Tartósságról annyit, pár órát kibir, nem is vártam többet.
Be kell ruházni, egy nagyobb méretre, pl 100ml, és akkor napközben lehet frissíteni.
Engem nem zavar, így a 35+fokban, szóval jó nyáron is, és így bármelyik évszakban.
Az ára nem vészes, és egy jó kis aktuális kuponnal igazán baráti, szóval lesz nekem még ebből egy 100ml s is.
Az már csak, plusz ➕, hogy az üvege is meseszép.
Nekem szerelem illat lett 🍓❤️😊.