vasmacs

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Skin&Lab K Plus Red-X Vitamin Cream

Skin&Lab K Plus Red-X Vitamin Cream
2016. október 20.

Hosszas keresgélés és nagyon sok krém kipróbálása után végre megtaláltam azt ami tényleg hatásos! Nekem aztán tényleg, mostmár csak múlt időben, voltak kékes-lilás karikáim, de tényleg karikák nem csak olyan 'kis árnyék a szemem alatt' amit a legtöbb blogger karikának minősít, hogy ó, nekem nagyon karikás a szemem! Az interneten olvastam először hogy K-vitamin segít véraláfutások felszívódásában és egyből elkezdtem ilyen krémet keresni. Mivel egy ideje már szinte csak koreai és japán krémeket használok, adott volt hogy köztük keresek ilyet. Nagyon szeretem ezt a krémet, gyorsan beszívódik, nem irritálja vagy csípi a szemet, habár van egy kis illata, ami kellemes. Én reggel-este használom és már pár nap után lehetett látni a különbséget. Eddig is és most is használók korrektort, de mostmár el tudom fedni vele a karikákat, nemcsak leplezni mint azelőtt. Szóval, aki karikákkal küzd, annak kötelező!

EcoTools Flat Eyeliner

EcoTools Flat Eyeliner
2015. július 28.

Nagyon sokat olvastam az ecotools ecsetekről és sokan dicsérik őket, mert jól használhatóak, puhák és környezetbarátok, továbbá az áruk is jó. Azért rendeltem meg, mert szerettelm volna egy egyenes szemkihúzó ecsetet, amivel tényleg éles vonalat lehet húzni, mert ami nekem van az keskeny és nem tudok fele precíz vonalat húzni. Maga az ecset tényleg nagyon puha, egyáltalán nem szúr és praktikus kis tokban érkezik. Viszont nem annyira vékony a feje hogy azzal éles vonalakat lehessen húzni, inkább satírozáshor jó. Most már tudom hogy ami nekem kell az az ultravékony kihúzó. Azért is adok rá 4 csillagot, mert a minősége kifogástalan, csak szerintem nem pont arra jó amire szánják.

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta
2012. április 23.

Nekem is a fenti árnyalatban van meg, és nagyon szeretem! Tartós és nagyon jól megy a szemem és a hajam színéhez. Nagyon jól kombinálhatóak a színek, nappali és esti, füstös sminket is könnyű készíteni velük. Ha csak egyetlen-egy szemhéjpúderem lehetne, biztos ezt választanám. Csak hát az ára. De inkább egy ilyen, mint 10 másik szemhéjfesték!

1 MÁRKA