Vattacukor1990

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk
2019. január 13.

Nem vettem észre látványos változást tőle, de már csak a színe miatt is megéri kipróbálni, jobb kedvre derít az ezüstösen fénylő, világoskék színével. Az illata nekem tetszett.
Elhasználtam egy alkalomra az egyik részét, sehogy nem lett volna elegendő két használatra. Sűrű, ragasztószerű anyag, viszonylag gyorsan elkezd száradni, ami miatt nehézkes eloszlatni az arcon.
Száradás után igaz, hogy egyben le tudtam húzni, de nagyon megtépte közben a bőrömet, vitte magával a kis piheszőröket is.

The Body Shop Epres Body Sorbet

The Body Shop Epres Body Sorbet
2018. december 31.

Kétségbe esve rendeltem meg gyorsan, amikor fel volt tüntetve a terméknél, hogy utolsó darabok. Ekkor még nem tudtam, hogy ezek a body sorbet-ek szezonálisan jelennek meg és nem szerettem volna lemaradni róla.
Könnyed, kásás állagú krém, kizárólag nyári használatra, mert nem nyújt intenzív hidratálást. Gyorsan beszívódik, az illata kissé állott eper.

Balea Bőrnyugtató Krém

Balea Bőrnyugtató Krém
2018. december 31.

Gyorsabban elmúlt tőle a szőrtelenítés utáni pirosság. Könnyedén beszívódott, nem maradt utána zsíros réteg a bőrömön. Az illata kellemes, de nagyon enyhe. Bőrnyugtató hatásán kívül testápolóként is funkcionál.

3 ÖSSZETEVŐ

Prunus Persica Nectarina Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen