vattaidori

Regisztráció dátuma: 2019. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2021. szeptember 23.

Mintát kaptam belőle, rövidtávon azt mondom nagyon jó termék. Gyógyszer használata miatt száraz a bőröm és naponta kétszer kell hidratálni, különben húzódik, viszket. 2 másik kiehl's termékkel használom: a creamy eye treatment avokádós szemkörnyékápolóval és az ultra facial cream hidratáló krémmel.
Ebben a konkrét termékben az külön pontot érdemel, hogy isteni az illata, valódi levendulát érzek minden este, ami segít az elalvásban.

Kiehl's Ultra Facial Cream

Kiehl's Ultra Facial Cream
2021. szeptember 23.

Mintát kaptam belőle, rövidtávon azt mondom nagyon jó termék. Gyógyszer használata miatt száraz a bőröm és naponta kétszer kell hidratálni, különben húzódik, viszket. 2 másik kiehl's termékkel használom: a creamy eye treatment avokádós szemkörnyékápolóval és a midnight recovery concentrate éjszakai olajjal. Teszik a dolgukat, hidratált, puha bőrt kapok a használatukkal. Mind gyorsan beszívódik, nem hagynak ragacsos vagy nehéz érzetet. Igyekszem a természetes összetevőkkel rendelkező termékeket megvásárolni, ha tehetem. Egy időben nem foglalkoztam ezzel, azonban rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem mindegy, mit használok. Ezeket a termékeket hosszú távon is tervezem használni.

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado
2021. szeptember 23.

Mintát kaptam belőle, rövidtávon azt mondom nagyon jó termék. Gyógyszer használata miatt száraz a bőröm és naponta kétszer kell hidratálni, különben húzódik, viszket. 2 másik kiehl's termékkel használom: a midnight recovery concentrate éjszakai olajjal és az ultra facial cream hidratáló krémmel.

1 ÖSSZETEVŐ

Aloe Yohjyu Matsu Ekisu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen