vbegonie

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
2021. június 10.

Eddigi kedvenc szempillaspirálom, pedig nem egyet próbáltam már. :) Szép, hosszú, nem túl tömött, szétválasztható pillákat eredményez. Imádom!

Oriflame Giordani Gold Essenza Blossom Parfum

Oriflame Giordani Gold Essenza Blossom Parfum
2021. június 8.

Szerintem valami fantasztikus ez a parfüm, nagyon szeretem magamon. Édes és mellette határozott. Azoknak is ajánlom, akik kicsit félnek a mézes illattól (nekem ez jut eszembe róla), nekem nem lett tőle csömöröm. Határozott illata van, nem olyan, ami félóra múlva már el is illan. Mindig meglepetésként ér, amikor pár órával később is még megcsap egy-egy pillanatban. Örülök, hogy rátaláltam, mert végre azt érzem, megvan A parfümöm, amit szívesen hordok magamon. A csomagolásról is szóltak előttem egy páran, és igen, valami elképesztően szép és prémium érzetet is ad, de a valódi kincs továbbra is az illat, ami nálam abszolút nyerő!

Balea Soft Rock Deo Spray

Balea Soft Rock Deo Spray
2021. május 27.

Az illata tetszett meg, ezért vettem meg ezt a dezodort, így ezt illetően nem is okozott különösebb csalódást. Kellemes, bár nem gondolom különlegesnek, nem olyan, amivel befújod magad és imádod, legalább is nekem nem volt ilyen. Emellett ki szeretném még emelni egy nagyon furcsa észrevételem vele kapcsolatban. Amikor befújtam magam a dezodorral, minden alkalommal a felszálló, maga után hagyott felhő olyan fullasztó volt, hogy egy idő után rájöttem, hogy ilyenkor kapásból arrébb kell állnom, hogy mást levegőt szívjak... Kellemetlen élmény volt, szabályosan köhögtem tőle, irritált. Megjegyzem, más dezodornál hasonlóan fullasztó élményt még nem tapasztaltam, és nem hiszem, hogy jó, ha egy dezodornál nem lehet egyhelyben megmaradni alatta. Persze egyik dezodornak sem kellemes beszívni a porát, de tényleg, ehhez hasonló élményem még egyikkel sem volt.