vcsicsi

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Annemarie Börlind Szemceruza

Annemarie Börlind Szemceruza
2015. augusztus 7.

Sminkszerekben nem annyira szeretem a natúr kozmetikumokat, mert általában kevésbé tartósak, viszont ez a szemceruza tényleg szuper! Tartósabb sok nem natúr, márkás ceruzánál. Pont megfelelő a keménysége, könnyen használható. Ezt a ceruzát egyébként régebben ajándékba kaptam és sokáig még csak ki sem bontottam (a fenntartásaim miatt). Aztán egyszer véletlenül a kezembe került és azóta tart a szerelem.Bár az is hozzátartozik az igazsághoz, szemceruzát nem használok minden nap, csak alkalmakra.

Foreverslim Otthoni Kavitációs Zsírbontó Gép

Foreverslim Otthoni Kavitációs Zsírbontó Gép
2015. augusztus 7.

A hasamon lerakódott zsír ellen vettem meg a Forever Slimet, és szerencsére bevált! Régebben nem gondoltam volna, hogy ilyen módszerre lesz szükségem, de az utóbbi években valahogy egyre jöttek a leadhatatlan pluszok. Szerencsére pár kezelés után már kezdett látszani a változás.15 alkalom végigcsinálása után az úszógumim sokkal kisebb és sikerült 38-as nadrágokra visszatérnem. Szóval nem bántam meg, hogy megvettem, bár az ára igencsak húzós volt! Igaz, meg fog dolgozni érte, mert most kezdem a fenekemet kezelni (narancsbőr miatt), utána pedig jöhet a karom.
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nekem nem ez a gép volt az első próbálkozásom a zsírbontással. Korábban megvettem egy 3 alkalmas kupont egy szalonban, viszont ott nagyon kellemetlen élményeim voltak, ráadásul kupon nélkül horror áron lett volna a többi kezelés, ezért döntöttem az otthoni verzió mellett.

Annemarie Börlind System Absolute Éjszakai Krém

Annemarie Börlind System Absolute Éjszakai Krém
2015. augusztus 7.

Nagyon sűrű és nehéz, viszont tényleg kellemes tapintású lesz a bőr. Csak néhányszor próbáltam, amikor egy ismerősömnél voltam pár napot és a saját krémem otthon maradt. Az ismerősöm ódákat zeng róla, de nekem koromnál fogva is inkább a könnyebb krémek tetszenek.