vdorottya98

Regisztráció dátuma: 2023. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2023. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Naturland Kénes Krémsampon

Naturland Kénes Krémsampon
2023. november 24.

Évek óta próbálom felvenni a harcot a zsíros korpás fejbőrömmel, vagyonokat szórtam ki mindenféle korpásodás elleni samponra, talán egyedül a Nizoral tudta többé kevésbé helyrepofozni a dolgokat, de az utóbbi időben már az sem nagyon segített. Pár hete hallottam egy barátnőmtől, hogy ezt használja a hajára hasonló problémák miatt, így próba cseresznye alapon beszereztem egyet. Eddig kétszer mostam vele hajat, az illata a várt erős kénszaggal ellentétben nagyon visszafogott, alig érezni, természetesen nincs virágoskert illata, de egy kénes samponról beszélünk, így azt hiszem ez tökéletesen belefér, és egy jó balzsammal könnyen elfedhető. Az állaga trükkös, nagyon szépen habzik a kezdeti krémes állag ellenére, egyszerű eloszlatni. A leírásnak megfelelően kétszer samponozok, első alkalommal hagyom hatni kb. 5 percet, majd langyos vízzel öblítem, és ugyanez mégegyszer, csak kevesebb hatóidővel, majd jöhet a balzsam. Én nem vettem észre, hogy szárítaná a hajam vagy a fejbőröm, azt viszont igen, már az első használat után, hogy nagyon nagy mértékben enyhített a problémámon. Az ára a Nizoral egyharmada, és a tubus mennyisége pedig másfélszer annyi, úgyhogy nagy reményeket fűzök hozzá, eddig mindenesetre maximálisan elégedett vagyok vele!

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen
2023. november 24.

Évek óta kínlódom zsíros korpával, ezerféle korpásodás elleni samponnal való sikertelen próbálkozás után egy-másfél éve végül rászántam magam, hogy megveszem. Az illata érdekes, de nem mondanám rossznak, viszont már hajmosás közben érezni lehetett, hogy szárít, így a balzsam használata elengedhetetlen volt mellette. Nálam egy flakon nagyjából 5-6 hajmosásra (3 hét) volt elegendő , mivel elég sok, hosszú és vastagszálú hajam van, de már az első 1-2 használat után szembetűnő változás történt, a kúra végére pedig teljesen megszűnt a probléma. Majd kb. 1-2 hónap után szép lassan újra elkezdett visszatérni a korpásodás, így néhány havonta ismételgetnem kellett a kúrát. Az utóbbi fél évben sajnos már csak minimális javulást tapasztaltam, így teljesen elhagytam a használatát, és őszintén szólva a jelenlegi, több mint 5000 ft-os árat eszeveszett rablásnak érzem egy 100 ml-es termékért, úgyhogy nem nagyon volt kedvem tovább kísérletezni vele.
Most a Naturland kénes samponjával próbálkozom, eddig meglepően sikeresen, amiből másfélszer ennyi kerül 1400 ft-ba, úgyhogy kíváncsian várom a fejleményeket.