Best of Beauty 2019

vebu

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Ökokuckó 100% Finomítatlan, Szűz Kókuszolaj Vco

Ökokuckó 100% Finomítatlan, Szűz Kókuszolaj Vco
2019. május 23.

Csakis a nagy kiszerelést érdemes megvenni :)
Most ismerkedem a természetesebb kozmetikumok világával, annyit olvastam a kókuszolaj használatáról, hogy rendeltem is az ökokuckón egy nagy kiszerelést (nekem ez a kedvenc webshopom öko témában, sokszor már másnap megjön a csomagom itt Budapesten).
Az illata mesés, de hogy mire is használtam eddig:
- testápoló - kicsit nehezebben szívódik fel, mint egy átlag testápoló, úgyhogy nyáron, izzadós időkben talán nem lesz ideális, de azon kívül engem nem zavar, hogy egy darabig olajosabb a bőröm. A dolgát meg teszi :)
- ajakbalzsam - teljesen jól bevált
- sminklemosó - teljesen ledöbbentem, hogy mennyire jól működik, mennyire perfekten leszedi a sminket. Én eddig is az olajos lemosókat preferáltam, de ennél természetesebb, kímélőbb tisztítóm még nem volt. Azt vettem észre, hogy a bőrömnek is jól esik, sokkal frissebb, szebb másnap reggel. jelzem hogy önmagában szerintem nem jó csak ezt használni, én korábban is dupla tisztítással dolgoztam (sminklemosó és utána arclemosó), a második körös arcmosás nélkül nagyon olajos marad a bőr.
- hajpakolás - ez nekem első körben nem vált be, nagyon zsíros maradt a hajam szárítás után. de igyekszem majd még más módon is próbálkozni.

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal
2019. május 23.

Három hete, nekem nagyon bejön egyenlőre. Rosaceás bőröm van, és az utóbbi időben különböző kozmetikumoktól nagyon bedurrant, folyamatosan piros arccal keltem-feküdtem. Most már tudatosan igyekszem érzékeny bőrre való kencéket választani, ennek a krémnek pedig az összetevői és az ára is szuperek!
Érezhetően és láthatóan szebb a bőröm mióta ezt kenem magamra lefekvés előtt, reggel nem ébredek kipirosodással, pedig én is próbáltam már sok kencét korábban, sok pénzért... tényleg ajánlom mindenkinek akinek szüksége van natúrabb, érzékenyebb bőrre való kozmetikumokra.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. május 23.

Egy hete használom, nekem nagyon bejön egyenlőre. Rosaceás bőröm van, és az utóbbi időben különböző kozmetikumoktól nagyon bedurrant, folyamatosan piros arccal keltem-feküdtem. Most már tudatosan igyekszem érzékeny bőrre való kencéket választani, ennek a lemosónak pedig az összetevői és az ára is szuperek!
Kicsit furcsa lehet annak, aki habzó lemosókhoz van szokva, ugyanis ez nem habzik fel (de pont ezért is való érzékeny bőrűeknek). Külön plusz pont a sokféle kiszerelés, ha bizonytalan az ember tud egy kisebb, olcsóbb kiszerelést is venni próbának, szerintem ez nagyon vásárlóbarát hozzáállás.