veci

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2020. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2020. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Loving Care Többfunkciós Krém

Oriflame Loving Care Többfunkciós Krém
2021. február 19.

Én testre használtam és nagyon tetszett. Gazdag krém, de nekem nem túl zsíros ahhoz, hogy nyáron is használjam. Gyorsan beszívódik, kellemes az illata. Szívesen veszem megint, ha lesz újra katalógusban.

Oriflame Love Nature Tropical Bliss Ajakmaszk és Radír

Oriflame Love Nature Tropical Bliss Ajakmaszk és Radír
2021. február 19.

Maszkként még nem használtam és nem is fogom, mert nem bírom egy percnél tovább elviselni magamon. Nekem nagyon nem tetszik az íze, a benne lévő cukorkristályok nagyok és kevés van belőlük. Azért lehet vele radírozni, szóval elhasználom, de nem fogok többet venni.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2021. február 18.

Nem szoktam ennyi idő után értékelni, de ez a termék már egy hét használat után nagyon meggyőzött. Eleve tudtam, hogy jót tesz a bőrömnek a natúr jojoba olaj, gondoltam egy "dúsított" változattal sem lőhetek nagyon mellé. Estére használom egy könnyebb hidratáló fölé, vizes kézzel masszírozok be egy pipettányi mennyiséget és másnapra elképesztően puha lesz az arcom. Az adagoló pedig meglepően jól van kialakítva. Az egyetlen dolog, ami nem annyira tetszik az az illata. Nem érzékeny rá a bőröm egyátalán, csak szerintem nem a legjobb illat és fölösleges is, hiszen az első 3 összetevőnek például natúran is kellemes illata van. Valószínűleg majd megszokom az illatot, és újra fogom venni.