veci

Regisztráció dátuma: 2020. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Ajakápoló

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Ajakápoló
2023. augusztus 30.

Az elmúlt időszakban több Nyx szájfényt is vásároltam, és habár ez nem is szájfényként, hanem ajakolajként van brandingelve, ez az egyetlen, ami ragad :D Természetesen engem sem hagyott hidegen, hogy Dior másolatként emlegetik, nagyon dizájnos ez a bumszli applikátor, még ha egyébként nem is túl funkcionális, mert többször is meg kell meríteni, hogy egyszer kikenje a száját az ember, illetve olyan nehezen jön ki az applikátor, hogy mindig kirepül egy kis termék, szóval óvatosan kell bánni vele, hogy ne a ruhán landoljon. 4 csillagot csak azért kap, mert nagyon tetszik a szememnek, nem azért mert jó :D

Rasasi La Yuqawam Jasmine Wisp

Rasasi La Yuqawam Jasmine Wisp
2023. augusztus 19.

Érzem az epret, a jázmint és valami furcsán légies, ózonos illatjegyet, amit nagyon zavarónak találok. Nem kellemetlen, de szerintem az illatjegyek sem velem, sem egymással nem simulnak össze, ezért nagyon ordít rólam és nem a legjobb értelemben. Máson szerintem tetszene.

update:
Nem használtam el a kis mintámat anno, de kb. egy év múlva újra elővettem és szerintem mostanra ért be az illat, mert a folyadék színe is sötétebb lett és sokkal édesebb, mint volt. Semmi kellemetlent nem érzek benne, egy kicsit még mindig szintetikus, de amolyan Montale-féle módon, ami engem egyáltalán nem zavar. Gyümölcsös, vaníliás, kicsit füstös illat, de annyira, hogy nyári nappalra még simán fújható, viszont kicsit szexi is ezért esti programhoz is illik. Szerintem kell neki a meleg idő, akkor bontakozik ki igazán. Jövő nyárra be kell szereznem egy üveggel.

NYX Professional Makeup Butter Gloss Ajakfény

NYX Professional Makeup Butter Gloss Ajakfény
2023. augusztus 19.

Tudtam, hogy léteznek, de sosem voltam szájfényes, ezért nem érdekelt ez a termék. Most kipróbáltam a Rocky Road árnyalatban, ami egy remek őszi bordó szín. Tényleg nem ragad, és még ezzel az élénk színnel is könnyű viselni, mert nagyon egyenletesen kopik. Szerintem venni fogok más árnyalatokat is, nagyon tetszik.