vecserichili

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2021. december 14.

Újravettem. A színt sajnos nem tudom belőni, mert a 32-es világos a sötétebb pedig sötét. Keverve használom. Egyébként egy stiftes korrektorán (ami gyorsan elfogyott és bár a színe tökéletes volt nem volt nagy szám) kívül a Bourjois színei valahogy nem stimmelnek hozzám. De ezt a cc-t kedvelem a kevergetés ellenére. Simán is szép, csak olyankor mindig megkérdezik mi a baj olyan sápadt vagyok. :)

I Heart Revolution Cotton Candy Chocolate Palette

I Heart Revolution Cotton Candy Chocolate Palette
2020. május 12.

Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval. Nekem is a fairly floss volt a legjobban várt szín és hasonlót tapasztaltam. A többi állagához képest porzik és valóban inkább fehéres pigmentekkel operál, nem arannyal. Úgy tűnik ez akkor ilyen. De ennek ellenére elégedett vagyok a palettával. Szépen lehet keverni a színeket. Az egyetlen szürkés árnyalatot is vártam, és hozza borús felhőt. :) Egyébként szerintem fehércsoki illata van. Pasi szerint is, de lehet mindketten beflasheljük. :D

Yves Rocher Eau Fraiche Rose - Rózsa

Yves Rocher Eau Fraiche Rose - Rózsa
2019. november 21.

Egy ideje rákattantam a rózsa illatára. Mikor ilyen parfümöt kerestem találtam rá. Elődjét is használtam a márkától, remélem nem szűnik meg soha.