VEdit06

Regisztráció dátuma: 2016. december 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. december 6.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lush Baked Alaska Szappan

Lush Baked Alaska Szappan
2021. február 10.

Egy kellemes szappan amely valóban nem szárít, finom illatot hagy a bőrön, nem tolakodó. Kicsit feldobja a téli, szürkébb hétköznapokat.

Ben & Anna Pink Grapefruit Natúr Deo Stift

Ben & Anna Pink Grapefruit Natúr Deo Stift
2020. június 3.

Ez a második próbálkozásom Ben és Anna-val, de egyben az utolsó is.
Olvasom, hogy sokaknak a csomagolással volt problémája, nekem nem szorul, ki lehet nyomni, viszont cserébe zéró a hatékonysága.
Esküszöm ha elfelejtem bekenni magam vele nem vagyok olyan büdös, mint amikor használom.
Nagyon nem dezodorál.
Egy sima munkanapot sem bír ki, sajnálom, szeretni akartam de ez így nagyon nem működik, hogy kifejezetten rosszabb, ápolatlan a szagom a használatával, pedig egyébként nem vagyok sem extrém izzadós, sem extrán szagos.
Ma direkt nem kentem fel, viszonylag meleg napunk van, semmilyen kellemetlen szaga nincs a hónaljamnak, de akár hányszor használom délre már szaglok.
Szinte fordítva hat.... Nekem nagyon nem....

Women'Secret Berry Temptation EDT

Women'Secret Berry Temptation EDT
2020. február 20.

Számomra nem édes illat, inkább gyümölcsös. A fekete ribizli abszolút dominál. Lecsengve már kapunk egy kis fűszerességet is. Igazi üde, tavaszi vagy nyári illat. Sajnos nem tartós EDT, ha egy 12 órás idő intervallumot nézünk, többször újra kell fújni. Tehát "locsolni" kell, ezért 3 csillagot adnék, de mivel egy nagyon jól sikerült kompozíció, és mert viszonylag jó áron kapunk 40 ml-t (DM-ben most akciósan 3.299,- Ft) 4 csillag.