vega713

Regisztráció dátuma: 2018. április 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Kérastase Spécifique Bain Exfoliant Hydratant Shampoo

Kérastase Spécifique Bain Exfoliant Hydratant Shampoo
2018. április 6.

Szamomra ez volt A Sampon. Sebhorreara hajlamos a fejborom, de ettol nyomtalanul elmult, raadasul fenyes es puha is lett a hajam, anelkul, hogy koran bezsirosodott volna. Sajnos az utobbi idoben sehol
nem latom, attol tartok kivontak a forgalombol, pedig en eletem vegeig vennem. Ha lenne hat pont, annyit kapna.

Clinique Blushing Blush Pirosító

Clinique Blushing Blush Pirosító
2018. április 6.

A masik alapdarabom a Clinique-tol (a High Impact szempillaspiral mellett): a pirosito, ami egyszeruen nem tud elfogyni. 10 ev alatt 4-et hasznaltam el (abbol egyet idejekoran a wcbe ejtettem sajnos), pedig minden nap hasznalom. Pigmentalt, az ecsetevel szepen felviheto (vagyis utazasbarat) es sokaig kitart. Az ara miatt befektetes, de cserebe sokaig kitart. Szerintem megeri, ha elfogy (kb egy ev mulva), ujraveszem.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2018. április 6.

Nagyon szeretem, nekem mindig van hasznalatban egy High Impact szempillaspiral! Szeretem, hogy konnyen lemoshato, nem neheziti vagy csomositja a pillakat, sot, nekem mintha meg is emelne oket, jobban kinyitja a tekintetemet, mint a tobbi spiral. Alapdarab volt, es lesz is! Mindig akcios napokon veszem, igy az ara kb egy dragabb Loreallal egyenerteku es sokaig kitart.