vega713

Regisztráció dátuma: 2018. április 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Éjszakai Regeneráló Olaj-Balzsam

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Éjszakai Regeneráló Olaj-Balzsam
2021. augusztus 25.

Az illatát meg kellett szoknom, bár nagyon finom, elegáns illat, de ami még fontosabb, nagyon jól hidratál. Semmi kifogásolnivaló nincs benne, de azért visszahozom majd mellé az esti retinolt is a rutinom részeként:)

The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% In Vitamin F

The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% In Vitamin F
2021. augusztus 25.

Bár nagyon szeretem az Ordinaryt, ez a szérum egyáltalán nem jött be, sem az állaga, sem a hatása. Gyerekkorom gyurmáira emlékeztet a szaga, de a nagyobb gond, hogy nem láttam érdemi változást a bőrömön, így nem is fogom elhasználni.

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer
2021. március 15.

Vegyesen vagyok ezzel a korrektorral: egyrészt a fedése fantasztikus, egyszerűen burkol, ráadásul nagyon kevés elég belőle. Másrészt viszont akármit csinálok, beül a ránciamba, és nem úgy mint a többi korrektor, hogy kicsit beül de még elmegy, hanem konkrétan kirajzolja az egyébként nem látszódó szemkörüli ráncaimat. Így hiába a fedés, azt hiszem nem fogom újravenni, pedig nagy reményekkel tele szereztem be.
Majdnem elfelejtettem: csak szivaccsal lehet felvinni, nekem ecsettel sehogysem működött! Szivaccsal viszont tényleg jól fed - bár nem rajzolná ki a még meg sem lévő ráncaimat!