VeghZsuzska

Regisztráció dátuma: 2016. október 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 17 vétel
Megnézem

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. december 16.

Bb krém vadászatban voltam tavasszal. Egy mindennapi, gyengébb fedésű, bőrkiegyenlítő terméket kerestem. Olyan napokra, amikor a szemfestéshez van kedvem pepecselni, de az alapozással már nincs. (Viszonylag sűrűn van nálam ilyen😁) Tuti jó választás volt ez a termék. Egyből 2 színt vettem, egy téli és egy nyári színt. Imádom. Hipp-hopp eloszlatható az ujjaimmal, a fedése közepesig építhető, jobb, mint pár drogériás alapozó...Szép bőrképet ad, ha picit lepúderezem, a helyén marad, nem fényesedik ki és kulturáltan kopik.

BH Cosmetics Carli Bybel 14 Color Eyeshadow & Highlighter Palette

BH Cosmetics Carli Bybel 14 Color Eyeshadow & Highlighter Palette
2019. december 16.

Ez egy, a magam nemében tökéletes kis paletta. Abszolut jól kihasználható alapszínek vannak benne. Én a highligtereket is a szememre szoktam használni, pont olyan pigmentáltak, mint a fényes színek a palettában. Nagyon szeretem ezt a kis csodát

trend IT UP Expert Szemhéjfesték Alapozó

trend IT UP Expert Szemhéjfesték Alapozó
2019. december 16.

Katasztrófa ez a termék. Mintha gyurmát akarnék elkenni a szememen. Ha valahogy nagy nehezen sikerül felvinni, a festéket tartósabbá teszi, deee...ha nem megyek rá egy alap színnel először, nehézkes eldolgozni, egybe mosni a színeket. Rossz.