VeghZsuzska

Regisztráció dátuma: 2016. október 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 39 vétel
Megnézem

Jeffree Star Beauty Killer Paletta

Jeffree Star Beauty Killer Paletta
2021. január 16.

Ez volt a harmadik Jeffree palettám, annak ellenére vettem meg, hogy látatlanban nem tűntek az én szineimnek. DE azóta hogy megvan, rengeteget használom. Van benne két annyira tökéletes basic szín (az Courtney és a China white, hogy ha soha bele nem nyúlnék a többi színbe, akkor is megérné ez a paletta az árát. A két lila mesés, igazából teljesen kielégíti ebben a színben az igényeimet. A pink zseni szín. Azthiszed, sosefogod használni, de ha egyszer mégis, beleszeretsz. Erőteljes és élénk, de nem harsány vagy közönséges. Elsőre úgy tűnik, hogy olyan, mint a Sugar blood pinkje, , de egymás mellett megswatcholva azért különbözőek. A Courtney melletti szín nem zöldes, mint ahogya pan-ben tűnik, de gyönyörű és különleges. A panek HATALMASAK!!!!

Maybelline City Bronzer and Contour Powder Bronzosító

Maybelline City Bronzer and Contour Powder Bronzosító
2020. november 14.

A 200 medium cool árnyalat van meg. Nem túl pigmentált, építhető, kezdők sem esnek túlzásba vele. A téli világos színemhez pont jó. Nem a legkedvencebb drogériás bronzosítóm(az a Lovely toffe chocolate), de jó kis alapdarab.Enykén csillámos, de tenyleg csak éppen hogy, az arcra felvive nem is látszik, csak van egy kis minimális fénye, nem full matt.

RdeL Young Tropical Heat Bronzer

RdeL Young Tropical Heat Bronzer
2020. november 14.

Nekem a Honolulu árnyalat van meg, kívancsisagból vettem meg Glamour kuponnal valami piti pénzért. És legnagyobb meglepetesemre ez a tökéletes csontosító színem. Pigmentált, nem foltos, viszont kell dolgozni vele, mire szépen el lehet oszlatni. A csomagolását imádom, nagyon bejón ez a Benefit szerű papír doboz. Hatalmas adag, szerintem soha nem fogom elhasználni... ár-érték arányban egy szuper kis drogériás termék.