VeghZsuzska

Regisztráció dátuma: 2016. október 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 45 vétel
Megnézem

Tom Ford Lost Cherry EDP

Tom Ford Lost Cherry EDP
2022. április 19.

Marcipános meggy. Azonnal megvett kilóra. Nagy melegben nem tudom elképzelni, de hűvös, csipős időben olyan az emberen, mint egy simogató meleg, kasmír pulóver. Imádom. Soha semmilyen más cseresznyés/meggyes illatot nem akarok érezni. Egyszerűen megőrülök ezért az illatért, annyira magával ragadó, szenvedélyes és vidám illat számomra.

Amouage Memoir Woman EDP

Amouage Memoir Woman EDP
2022. március 31.

Az első flashem az volt erről a parfümről, hogy Lestat a vámpír illata.
Ma fújtam fel először, hihasználva az esős, hűvös tavaszi napot, mert éreztem, hogy ilyen időre való.

Felfújtam, illatoltam és azt éreztem, hogy még. Aztán, hogy még és még és még. Ma ez az illat olyan nekem, hogy legszivesebben beleülnék egy kádba, ami tele van Memoir-ral és addig áznék benne, míg be nem issza a testem, hogy belülről is ezt az illatot árasszam. Ma. Egy esős, hűvös napon a skorpió énem magáévá tette ezt az illatot. Nem érzek benne szenvedést és szomorúságot, számomra egyszerűen egy természetes állapot az, amivel beleng ez a költemény. Mert az, egy tökéletes műremek a maga viktoriánus, vintage, dark, csodálatos módján.

Nyilvánvalóan nme mindenkinek való, sőt, keveseknek való, a sugar pink naívákat az illatolásuktól is megkímélnék.

A racionális énem azt mondja, hogy vékony élen táncol ez az illat. Nem bírna el több markáns, dobináns összetevőt. Nagyon jót tesz neki, hogy mély, balzsamos, enyhén szilvalekváros, telített illattá szárad le rajtam, akár csak egy cseppel többb tömjéntől már elviselhetetlen lenne.

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2022. március 28.

Fantasztikus illat, de. Amikor előzör megéreztem, egy friss, erős virágos illat volt, ami elvarázsolta az orromat és az agyamat. Ahogy múlik az idő, egyre nehezebb, folytósabb, sötétebb, "mérgezőbb" ez az illat. Ilyennek tudom elképzelni azoknak a virágoknak az illatát, ami az illatukkal csalogatják oda a rovarokat, hogy aztán megöljék és megegyék szegényeket. Abszolut domináns illat, de van banna valami folytós, sötét félelmetesség. Nyáron biztosan elviselhetetlen. Magamon egy pillanatig sem tudnám elviselni és zsigeri bizalmatlansággal és félelemmel állék ahhoza z emberhez,a kinek ez a signiture illata. Q jó és too much egyszerre.