vegyesz001

Regisztráció dátuma: 2012. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 18.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Zara Ruby Berries EDP

Zara Ruby Berries EDP
2020. július 19.

Szerettem volna egy kellemes illatú, lehetőleg tartós, de nem túl drága parfümöt (EDP-t). Bementem a Zaraba és elkezdtem szaglászgatni a parfümöket, aztán megláttam, hogy ebből a fajtából már csak egyetlen 1 db van. Gondoltam biztos azért, mert annyira jó, h ennyire elkapkodják.Megszagoltam a tesztert, elsőre megtetszett, finom, nem túl tolakodó gyümölcsös, virágos illat, se nem túl édes, se nem túl citrusos, igazi kellemes mix. Örülök, hogy levettem a polcról, több nap használat után is azt tudom mondani, hogy ,,szeretem illat”, nem unalmas, hanem friss és viszonylag tartós is. 50 ml 4500 Ft-ért nagyon kedvező ajánlat, így bátran ajánlom azoknak, akiK a hasonló illatkategóriát kedvelik!

Alverde Körperbutter Bio-Kokos

Alverde Körperbutter Bio-Kokos
2017. december 2.

Én sem teljesen ilyen kókusz illatra számítottam, de mégis tetszik :), valóban kókusz és margarin keverékére hasonlít. Nagyon lágy, könnyen kenhető, megfelelően zsíros, de hamar beszívódó krém. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, érezhetően hidratál, puhítja a bőrt. Nem allergizál, nem lettek tőle kiütéseim, kifejezetten megszerettem! Összetevők-űrtartalom-ár abszolút összhangban vannak, tőlem biztos, hogy megkapja az 5 csillagot :)

Treacle Moon True Shea Love Testvaj

Treacle Moon True Shea Love Testvaj
2017. június 6.

Good job Treacle Moon! Imádom ezt a testvajat! Az illata kakaós-karamellás-diós, nagyon viszkózus, krémes állagú. Hamar beszívódik, hosszan hidratál, nem hagy maga után ragacsos utóérzetet. Akinek fontos lehet: parabénmentes készítmény, kőolajszármazékoktól mentes és ha minden igaz termékben allergén mentes illatanyagot tartalmaz (legalábbis allergének nincsenek felsorolva az INCI végén). 1400 Ft/250 ml, nekem abszolút megéri, kenterbe veri az általam eddig sokkal drágább, kipróbált testvajakat, testápolókat. Praktikus tubusos megoldás, egyszerű mégis nagyszerű grafika! Egy észrevétel: a kiöntőnyíláson lehetne védő fólia, mert hát nem tesz jót a terméknek ha sokan felbontogatják a boltban és levegővel érintkezik.