vegyesz001

Regisztráció dátuma: 2012. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 18.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2020. október 17.

Nagyon drága, így mindig duopackban veszem meg.Nem tudok róla lemondani, szeretem a friss, nemparfümelnyomós illatát, a hatását, hogy nem hagy fehér foltot, hogy nem izzadok mellette vagy ha izzadok is minimálisan akkor is szagtalan maradok. Nem utolsó sorban nagyon tetszik a csomagolása is, a szép kupakja :D

Natura Siberica Mélytisztító Frissítő Sampon Zsíros Hajra

Natura Siberica Mélytisztító Frissítő Sampon Zsíros Hajra
2020. október 4.

Siberica rajongó lettem, ahogy megláttam egy webshopban.Olvasva a sok hasznos összetevőt, látva a gyönyörű csomagolást, széles szortimentet és mindezek mellett a megfizethető árakat. Azonban ahogy egyre több termèkét használom egyre inkább csalódást okoz 😞. Ezzel a termékkel is ilyen tapasztalatom van. Frissítő, ,,zöld” illat, elég jól habzik, a mentolnak hála hűsíti is a fejbőrt, viszont ezeken kívűl a zsírosodást nem h mérsékli hanem még rosszabb a helyzet. Teljesen lelapul tőle a hajam, mintha hagyna egy viaszos réteget a hajszálakon, a hajam nagyrészét nagyon összegubancolja. Nincs az a frissen mosott haj érzés hajszárítás után. Kíváncsi vagyok másoknak beválik-e!

Zara Ruby Berries EDP

Zara Ruby Berries EDP
2020. július 19.

Szerettem volna egy kellemes illatú, lehetőleg tartós, de nem túl drága parfümöt (EDP-t). Bementem a Zaraba és elkezdtem szaglászgatni a parfümöket, aztán megláttam, hogy ebből a fajtából már csak egyetlen 1 db van. Gondoltam biztos azért, mert annyira jó, h ennyire elkapkodják.Megszagoltam a tesztert, elsőre megtetszett, finom, nem túl tolakodó gyümölcsös, virágos illat, se nem túl édes, se nem túl citrusos, igazi kellemes mix. Örülök, hogy levettem a polcról, több nap használat után is azt tudom mondani, hogy ,,szeretem illat”, nem unalmas, hanem friss és viszonylag tartós is. 50 ml 4500 Ft-ért nagyon kedvező ajánlat, így bátran ajánlom azoknak, akiK a hasonló illatkategóriát kedvelik!