Best of Beauty 2019

vegyesz001

Regisztráció dátuma: 2012. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 18.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Alverde Körperbutter Bio-Kokos

Alverde Körperbutter Bio-Kokos
2017. december 2.

Én sem teljesen ilyen kókusz illatra számítottam, de mégis tetszik :), valóban kókusz és margarin keverékére hasonlít. Nagyon lágy, könnyen kenhető, megfelelően zsíros, de hamar beszívódó krém. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, érezhetően hidratál, puhítja a bőrt. Nem allergizál, nem lettek tőle kiütéseim, kifejezetten megszerettem! Összetevők-űrtartalom-ár abszolút összhangban vannak, tőlem biztos, hogy megkapja az 5 csillagot :)

Treacle Moon True Shea Love Testvaj

Treacle Moon True Shea Love Testvaj
2017. június 6.

Good job Treacle Moon! Imádom ezt a testvajat! Az illata kakaós-karamellás-diós, nagyon viszkózus, krémes állagú. Hamar beszívódik, hosszan hidratál, nem hagy maga után ragacsos utóérzetet. Akinek fontos lehet: parabénmentes készítmény, kőolajszármazékoktól mentes és ha minden igaz termékben allergén mentes illatanyagot tartalmaz (legalábbis allergének nincsenek felsorolva az INCI végén). 1400 Ft/250 ml, nekem abszolút megéri, kenterbe veri az általam eddig sokkal drágább, kipróbált testvajakat, testápolókat. Praktikus tubusos megoldás, egyszerű mégis nagyszerű grafika! Egy észrevétel: a kiöntőnyíláson lehetne védő fólia, mert hát nem tesz jót a terméknek ha sokan felbontogatják a boltban és levegővel érintkezik.

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2017. május 23.

Ajándékba kaptam a sampont, így nem kellett érte pénzt kiadnom, milyen szerencse. Nálam a regenerálás abszolút nem látszott. Hajmosás után egy napot bírt ki a hajam, utána másnap már zsíros volt. Hajmosást követően alig tudtam kifésülni a hajam, mindig erősen össze gubancolódott, sokszor a hajbalzsam is alig segített. A legrosszabb, hogy eszméletlenül viszketett tőle a fejbőröm. Először azt gondoltam, hogy biztos a hajhabtól,a mit használok, de ezután a sampon után váltottam egy Neutrogéna T-gélre és a viszketegség, irritáló érzés teljesen abba maradt. A illata egyébként nagyon kellemes, na de azzal nem érek semmit.