VelvetTeddy91

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2019. január 22.

UPDATE: 3 hónap után elkezdett megváltozni, nem lehetett már rendesen rétegezni, száraz volt és még a szokásosnál is hamarabb és durvábban pergett. Egy szeles napon mászkáltam a városban, és belekerültek a kis lepergett morzsák a szemembe, ami másnapra begyulladt. Ez előtt soha nem történt ilyesmi.
Ahhoz kissé drága spirál, hogy szűk 3 hónapot bírjon csak ki, és azt is úgy, hogy a vége felé már rossz.

Augusztus óta használom, nem száradt még be, viszont kezdettől fogva az a probléma vele, hogy potyog. De még ennek ellenére is az egyik legelegjobb spirálom, gyönyörű, dús pillákat csinál. Gyenge 5-ös.

Yves Saint Laurent Paris EDP

Yves Saint Laurent Paris EDP
2019. január 22.

Vakon rendeltem, szinte biztos voltam benne, hogy tetszeni fog (imádom a rózsát és jól ki szoktam jönni a "régies" illatokkal), de ez valami elviselhetetlen. Az EDT verzióval szinten köszönőviszonyban nincs (abból azóta hozzájutottam egy mintához, egy rendelésemhez adták ajándékba).
Konkrétan régi szekrénybe rohasztott málnára emlékeztet.

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2018. december 10.

Örülök, hogy ennyien szeretik, én is a jó vélemények miatt vettem meg, de nekem iszonyatosan nem jött be. Hosszú, de nem igazán volumenizált, tűlevél szerű pillákat csinált nekem, egyáltalán nem voltam elégedett. A színe miatt 2 csillag, mert az szép mélyfekete.