VelvetTeddy91

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20
2019. április 16.

Sok high end alapozót próbáltam már (Too Faced, Clarins, NARS, Lancome, YSL), de ilyen szép hatást egyik sem nyújtott, mint ez. Amíg nem púderezem le, nem is látszik, hogy bármilyen smink lenne az arcomon, annyira természetes, ugyanakkor van egy gyenge közepes fedése (ami nekem éppen elég), és nagyon szépen egységesít. A színe is olyan tökéletes, hogy ritkán találok ilyet (100 ivory). A sokak által írt "leolvadást", átfényesedést hírből sem ismerem.

De... DE! Amikor kb. 1 hónapja elkezdtem használni, kijött rajtam 3 nagyon csúnya pattanás, ami tőlem nagyon szokatlannak számít. Rögtön ezt az alapozót okoltam és fel is függesztettem a használatát. Viszont most a napokban újra elővettem, és kicsit félve ugyan, de használom, és egyelőre nem okoz semmit, tehát lehet, hogy nem ő csinálta a pattanásokat, csak véletlen egybeesés (kicsit pont meg is voltak őrülve a hormonjaim - női dolgok :D - ez is tény).

Egyelőre 4-es, ha továbbra sem okoz semmilyen bőrproblémát, akkor visszajövök felpontozni.

UPDATE: Hetek óta használom azóta, és továbbra sem okoz pattanásokat. Megvan a csillagos 5-ös.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2019. április 3.

Közepes. Egész szép a végeredmény, de láttam már szebbet is. Kenődik, koromhoz hasonló foltok képződnek a szemölcsököm alatt. Ár-érték aránya szuper, emiatt 4-est kap, de a valós pontja kb. 3,5.

H&M Bronzosító

H&M Bronzosító
2019. április 3.

Nekem a Desert Bronze nevű árnyalat van meg. Gyönyörű szép, nagyon pigmentált, épphogy egy pici elég belőle. :)