vendy

Regisztráció dátuma: 2020. április 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. április 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Parasoftin Bőrhámlasztó Zokni

Parasoftin Bőrhámlasztó Zokni
2021. december 3.

Kb 1 órát hagytam a lábamon. 3-4 napig nem történt semmi. Majd elkezdett hámlani, mint mikor leégek nyáron. 2 nap alatt lehámlott a bőröm, puha lett. Az itt olvasott véleményekben láttam, hogy az áztatás és a reszelés jót tesz neki, így erre odafigyeltem. Valamint a zokniban lévő folyadékot igyekeztem úgy eloszlatgatni, hogy a lábfejemet és a bokámat ne nagyon érje, így nekem ott nem hamlott a bőr. Biztos újra veszem, teszi a dolgát.

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2021. november 25.

Hideg időben, így tél közeledtével már reggel is (nem zavar hogy picit fényesebb lesz tőle a bőröm, mire elindulok a munkába szépen beszívódik úgy is és sminkelni alapból nem szoktam) és este is használom. Eleinte mindig kellett rá még egy hidratáló, kellet a bőrömnek, úgy éreztem szárítja és húzódott. De pár használat után hozzá szokott és rendesen hidratáló krémként használom már. Puha, selymes, telt lesz tőle az arcom. Nekem kifejezetten tetszik állaga. Nem kell sok belőle. Imádom!

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask
2021. november 25.

Az egész termék családot együtt használom pár hónapja: sampon, balzsam és maszk. Szőkített, száraz, töredezésre hajlamos, hosszabb hajamnak nagyszerű, imádom!!!. Eddig drogériás, Panten és L'Oreal termékeket használtam, amikkel meg voltam elégedve. Hidratálták és puhává tették a hajam, legalábbis azt hittem, amíg ezt a termék családot ki nem próbáltam. Hatalmas különbség van köztük minőségben. Tudom, árban is, de úgy gondolom ennél megéri, főleg ha szép és egészséges hajat szeretnél. Biztosan újra veszem! Javaslatra minden második hajmosásnál használom, köztes hajmosásnál pedig sima Head & Shoulderst.