Vendy254

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2022. január 26.

Reméltem hogy a zsíros hajamnak ez majd jót tesz, de hatalmas csalódás volt! Nagyon szárította a hajam és gyorsabban zsírosodott mint előtte.

It's Skin Power 10 Formula Vc Effector

It's Skin Power 10 Formula Vc Effector
2020. november 2.

Könnyű hasznàlni vizes állagu és gyorsan beszivódik, de kb ennyi a termék! Nekem semmit nem tett a bőrömmel. Nem lett egységesebb se világosabb. Így biztosan nem veszem újra hanem tovább probálkozom más termékekkel.

e.l.f. Studio Flawless Finish Alapozó

e.l.f. Studio Flawless Finish Alapozó
2020. szeptember 20.

Update: használom kb két hete egy csinnalog tudok pluszba adni neki mert ecsettel es primerrel szép hatása van, de sajnos nagyon fényesedik igy is az arcom tőle szoval váltás lesz :/

Azért vettem meg mert jo megérzésem volt és mert jókat írtak róla! Nekem ez csalódás sajnos.

Hát a tesztert mikor magamra kentem megfelelt a szin meg is vettem de mikor otthon kinyomtam a kezemre egy sokkal világosabb szin volt! Visszamentem a boltba és észrevettem hogy egy adott számu színből több árnyalat van. 83111 szín van nekem de létezin 83111N szin is :/ igy valószínűleg az volt a teszter.

Minden esetre nem vészesen világos így elkezdtem használni!
Hát nekem nincs matt finise és ha puderezem akkor is nagyon gyorsan átfényesedik. Szemem alatt nekem is csikozódik. Illetve beleül a porusaimba ha nem használok alá primert.

Nap végére az arcomon semmi nem marad belőle bár lehet ez a maszk hibája amit sajnos egésznap hordani kell.

1 ÖSSZETEVŐ