Vendy254

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

It's Skin Power 10 Formula Vc Effector

It's Skin Power 10 Formula Vc Effector
2020. november 2.

Könnyű hasznàlni vizes állagu és gyorsan beszivódik, de kb ennyi a termék! Nekem semmit nem tett a bőrömmel. Nem lett egységesebb se világosabb. Így biztosan nem veszem újra hanem tovább probálkozom más termékekkel.

e.l.f. Studio Flawless Finish Alapozó

e.l.f. Studio Flawless Finish Alapozó
2020. szeptember 20.

Update: használom kb két hete egy csinnalog tudok pluszba adni neki mert ecsettel es primerrel szép hatása van, de sajnos nagyon fényesedik igy is az arcom tőle szoval váltás lesz :/

Azért vettem meg mert jo megérzésem volt és mert jókat írtak róla! Nekem ez csalódás sajnos.

Hát a tesztert mikor magamra kentem megfelelt a szin meg is vettem de mikor otthon kinyomtam a kezemre egy sokkal világosabb szin volt! Visszamentem a boltba és észrevettem hogy egy adott számu színből több árnyalat van. 83111 szín van nekem de létezin 83111N szin is :/ igy valószínűleg az volt a teszter.

Minden esetre nem vészesen világos így elkezdtem használni!
Hát nekem nincs matt finise és ha puderezem akkor is nagyon gyorsan átfényesedik. Szemem alatt nekem is csikozódik. Illetve beleül a porusaimba ha nem használok alá primert.

Nap végére az arcomon semmi nem marad belőle bár lehet ez a maszk hibája amit sajnos egésznap hordani kell.

Sensai Flawless Satin Foundation

Sensai Flawless Satin Foundation
2019. január 27.

Sokáig nézegettem hogy megvegyem-e, mert elég drága darab. De sokszor kirpóbáltam a boltba és mindig tetszett a végeredmény,így aztán megvettem és nem bántam meg. Kicsit sötét nekem a legvilágosabb is de pár perc mulva igazodik a börömhöz és már nem is látszik h mikor felkentem még sötétebbvolt! Szépen mattít de még is hagy egy kis természetes fényt. Könnyen építhető. Más alapozókkal összekeverve is működik:)

1 ÖSSZETEVŐ